Prezent na urodziny: ABT RSQ8-R, czyli 740 KM i 920 Nn - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
5 marca 2021

Prezent na urodziny: ABT RSQ8-R, czyli 740 KM i 920 Nn

ABT_RSQ8-R

W 2021 roku tuner samochodowy ABT Sportsline świętuje 125. rocznicę powstania modelem RSQ8-R. Jak zapowiada ABT to jeden z najszybszych SUV-ów na rynku.

Pod maską potweora pracuje wzmocniony silnik o mocy 740 KM i 920 Nm.Ogromna moc znajduje odzwierciedlenie głównie w jego fenomenalnym przyspieszeniu: 0-100 km/h jest teraz osiągane w zaledwie 3,4 sekundy zamiast 3,8 sekundy.

Tylko 125 sztuk RSQ8-R

Prezentowany egzemplarza  w metalizowanym kolorze San Marino Blue, jest jednym z zaledwie 125 pojazdów ze specjalnej serii, która została wprowadzona na jubileusz. Pakiet aerodynamiczny zawiera elementy z włókna węglowego i jest wizytówką umiejętności działu projektowania w ABT Sportsline. Łączy w sobie dodatki przedniego grilla, przedni spliter z nakładkami i nakładki na lusterka. Do tego dochodzą listwy progowe, wloty, poszerzenia błotników, nakładkę na tylny zderzak i tylny spojler.

ABT_RSQ8-R

ABT Individual

23-calowe koła High Performance GR mają rozmiar opon 295/35 R23, Tutaj zostały całkowicie pokryte kolorem błyszcząca czerń jako dodatkowa usługa działu ABT Individual. Te felgi zwykle mają srebrne akcenty w postaci wykończenia diamentowego. Ten przykład pokazuje, że ABT ma jest otwarte na specjalne zamówienia, nawet w przypadku ograniczonych serii.

 

Podobne

Używany Volkswagen T4. Zalety, wady i typowe usterki.

Idealna propozycja dla licznej rodziny, na wakacyjne wojaże i do ciężkiej pracy. Wśród wielu wersji Volkswagena T4 każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo że produkcję modelu wygaszono dwanaście lat temu, na okazyjny zakup nie ma co liczyć... Transporter czwartej generacji był przełomem. W debiutującym w 1990 roku modelu definitywnie zrezygnowano z czterocylindrowych bokserów, motor przeniesiono…

Lamborghini: Firma produkuje maski i osłony do twarzy do walki z COVID-19 – ŚWIAT

Automobili Lamborghini przekształca niektóre działy fabryki samochodów sportowych w Sant'Agata Bolognese na linie produkcyjne masek chirurgicznych i osłon ochronnych z pleksiglasu.  Maski zostaną przekazane do szpitala Sant'Orsola-Malpighi w Bolonii do wykorzystania w walce z pandemią COVID-19, czyli chorobą powodowaną przez koronawirus SARS-CoV-2. Prace nad maskami będą prowadzone przez dział tapicerski, który na codzień produkuje wnętrza,…