Powiedzieli Kubicy, że nie może jeździć po Nürburgring bez instruktora - WIDEO - Trends Magazines
23 kwietnia 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Powiedzieli Kubicy, że nie może jeździć po Nürburgring bez instruktora – WIDEO

Robert Kubia BMW M4 Nurburgring Apex

Tytułowe zdanie to nie jest wymysł mojej fantazji – właśnie takie słowa usłyszał kierowca F1, gdy poprosił o wynajęcie samochodu na legendarnym niemieckim torze. Wszystko jest nagrane na kamerze- wystarczy posłuchać Roberta zza kierownicy BMW M4. 

Robert Kubica na Ringu

Ale to nie wszystko! Wsłuchując się w dialog między najbardziej utytułowanym polskim kierowcą i youtuberem Miszą Charoudin możemy się dowiedzieć, że Polak do tej pory nigdy nie jeździł po legendarnej Północnej Pętli. Oznacza to, że przez większość życia miałem coś wspólnego z RK 🙂 Czy muszę dodawać, że jazda Roberta to prawdziwy majstersztyk? Chyba nie, ale powiem, że z dużą przyjemnością oglądałem prawą rękę Kubicy w akcji – jest na pierwszym planie kadru przez większość czasu.

Robert Kubia BMW M4 Nurburgring Apex

BMW M4

BMW M4 od Apex Nurburg to odpowiednio przygotowana maszyna – samochód ma pół-klatkę, zmienione zawieszenie i hamulce. Co ciekawe firma Apex nie zdecydowała się na podniesienie mocy turbodoładowanego silnik R6.

Zapraszamy na film!

Podobne

Klasyka kontra nowoczesność, czyli Golf Mk2 GTI vs Up! GTI – VIDEO

Czy widzieliście już pojedynek klasyki z nowoczesnością? Tym razem w szranki staje Golf 2 GTI i Up! GTI. Oba auta mają ok. 115 KM, ale dzieli je ponad dwie dekady rozwoju technologii i 40 Nm momentu obrotowego na korzyść nowego autka. Czy dziadzia Golf pokona w walce nowiutkiego Up!? W filmie zobaczycie klasyczny wyścig na…

Koniec Golfa? VW ma nowego lidera i rekord sprzedaży

Wiosną 2020 roku Volkswagen Tiguan przekroczył barierę produkcyjną wynoszącą 6.000.000 sztuk. Auto jest teraz najlepiej sprzedającym się samochodem marki i grupy Volkswagen.   W liczbach Tylko w 2019 r. wyprodukowano 910 926 sztuk SUV-a. Tiguana można kupić w 80% wszystkich krajów na ziemi. Volkswagen produkuje ten model w czterech strefach czasowych na trzech kontynentach. W…