Powiedzieli Kubicy, że nie może jeździć po Nürburgring bez instruktora - WIDEO - Trends Magazines

Powiedzieli Kubicy, że nie może jeździć po Nürburgring bez instruktora – WIDEO

Robert Kubia BMW M4 Nurburgring Apex

Tytułowe zdanie to nie jest wymysł mojej fantazji – właśnie takie słowa usłyszał kierowca F1, gdy poprosił o wynajęcie samochodu na legendarnym niemieckim torze. Wszystko jest nagrane na kamerze- wystarczy posłuchać Roberta zza kierownicy BMW M4. 

Robert Kubica na Ringu

Ale to nie wszystko! Wsłuchując się w dialog między najbardziej utytułowanym polskim kierowcą i youtuberem Miszą Charoudin możemy się dowiedzieć, że Polak do tej pory nigdy nie jeździł po legendarnej Północnej Pętli. Oznacza to, że przez większość życia miałem coś wspólnego z RK 🙂 Czy muszę dodawać, że jazda Roberta to prawdziwy majstersztyk? Chyba nie, ale powiem, że z dużą przyjemnością oglądałem prawą rękę Kubicy w akcji – jest na pierwszym planie kadru przez większość czasu.

Robert Kubia BMW M4 Nurburgring Apex

BMW M4

BMW M4 od Apex Nurburg to odpowiednio przygotowana maszyna – samochód ma pół-klatkę, zmienione zawieszenie i hamulce. Co ciekawe firma Apex nie zdecydowała się na podniesienie mocy turbodoładowanego silnik R6.

Zapraszamy na film!

Podobne

BMW na Essen Motor Show (początek) – IMPREZY

Zaczynamy targi w Essen. Jako pierwsi dostarczamy Wam porcję jeszcze gorących zdjęć! BMW X5 po modyfikacjach Hamann? Jest. Wydech Eisenmann do nowej trójki? Jest. Klasyczna BMW Alpina- też jest. Tu jest praktycznie wszystko, a my postaramy się pokazać Wam to, co najciekawsze. Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej z pierwszych minut wizyty.

Nowy Volkswagen Polo. Lider segmentu B?

W Berlinie odbyła się światowa premiera szóstej generacji Volkswagena Polo - modelu, który wyznaczył nowe standardy w segmencie B. Polo wyróżnia się wyrazistą stylistyką, zapewnia znacznie więcej miejsca, ma wydajne silniki i najnowsze systemy asystujące, czyli posiada wszystko co potrzebne, by kontynuować sukces poprzednich generacji. To ambitny plan. Nie można zapominać, że Polo piątej generacji…