Polo GTI. Ten Ciekawy hot hatch otrzymał interesujące felgi- TUNING - Trends Magazines

Polo GTI. Ten Ciekawy hot hatch otrzymał interesujące felgi- TUNING

Dziś Golf GTI jest dziś sporym i potężnym samochodem o zacięciu sportowym. Tytuł mniejszego, lżejszego i bardziej purystycznego GTI przypada modelom Up! GTI oraz Polo GTI. Ten ostatni ma świetny silnik 2.0 TSI i właśnie został ozdobiony ciekawymi felgami oraz obniżonym zawieszeniem.

Najnowsze Polo GTI otrzymało felgi Barracuda Tzunamee EVO o wymiarach 8×18 cali, wyposażone w standardowe opony 215/35 R18 i wzbogacone o ciemnobrązowe wykończenie. Nawet przy 18 calach felgi mają wyraźną wklęsłość wynoszącą pięć centymetrów i sprawiają, że wyglądają na znacznie większe niż w rzeczywistości. 8-milimetrowe przekładki na tylnej osi zapewniają odpowiednie ustawienie w nadkolach.

Kompaktowy samochód sportowy otrzymał też zestaw specjalnych sprężyn „JMS firmy H&R”. Obniżają nadwozie GTI o 40 milimetrów na przedniej osi i 30 milimetrów z tyłu, dopełniając jego sportowy, dynamiczny wygląd.

 

Podobne

600-konne pickupy dosłownie latają ponad torami w USA

Stadium Super Trucks to seria wyścigów zainicjowana przez legendę NASCAR Robbiego Gordona w 2013. Robby po ukończeniu kariery szukał nowej formy wyścigów, gdzie rozmiar zespołu i jego budżetu nie będzie miał znaczenia. Wymyślił więc pickupy z ogromnym skokiem zawieszenia i postawił rampy na torach. Samochody pokonują zakręty na trzech kołach, a Amerykańska prasa opisuje, że…

BMW serii 5 LONG CHINA

Na rynek trafia przedłużone BMW serii 5 LCI. Gdzie można je kupić?

Po wprowadzeniu na rynek nowego BMW serii 5 w lipcu 2020 r., teraz swoją premierę ma wersja przeznaczona na rynek chiński podczas targów Auto China 2020 w Pekinie. Nowe BMW serii 5 jest również dobrze przygotowane na rynek chiński pod względem łączności i obsługi. Chińscy klienci tradycyjnie przywiązują dużą wagę do aspektów komfortu. Ponieważ wizualna…