Podciągał się na drzwiach Bugatti Chirona. Czy wytrzymały? - Trends Magazines

Podciągał się na drzwiach Bugatti Chirona. Czy wytrzymały?

Kiedy masz dużo pieniędzy, ale brakuje Ci „fejmu” wystarczy zaparkować obrzydliwie drogie auto na molo, a potem podciągać się na drzwiach i sprawdzić czy wytrzymają. Bogaci ludzie mają czasami dziwne pomysły. 

Niektórzy lubią publicznie podpalać drogie samochody, inni pędzić po publicznej drodze ponad 400 km/h, a jeszcze inni robić takie sztuczki, jak Christoph Zitzmann poniżej.

To biznesmen zajmujący się wynajmem i leasingowaniem egzotycznych samochodów. Zitzmann brał udział w imprezie „Go Luxury Summer Tour 2022” z Ibizy do Monako i bardzo chciał zaistnieć w social mediach. Do jego floty należy m.in. Rolls-Royce Drophead czy Bugatti Chiron. Na drzwiach obydwu tych aut Zitzmann próbował podciągać się zwisając nad wodą. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Christoph Zitzmann (@christoph.zitzmann)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Walka „bokserska” dwóch kierowców na skrzyżowaniu – VIDEO

Drodzy czytelnicy. Czy spotkaliście się kiedyś z takim zachowaniem? To karygodny przykład na to, do czego może doprowadzić frustracja za kierownicą. Gdy podczas jazdy zwaśni Was jakaś sytuacja drogowa, to bardzo proszę pamiętajcie, że ulica to nie ring. Groteskowość tego zajścia rośnie do rozmiarów parodii, gdy jeden z pojedynkujących się zabiera drugiemu... sami Państwo zobaczcie.…

BMW pokazało wyjątkowe E38 750iL. Jedną z nich jeździł James Bond

BMW ma w swoich zbiorach muzealnych całkiem zacne modele. Tym razem pokazano trzy wyjątkowe egzemplarze kultowego E38. Jednym z nich jeździł Pierce Brosnan jako agent 007. BMW Group Classic często ma swoich zakamarkach "białe kruki". Niedawno pokazywaliśmy wam prototyp "siódemki" z dużymi nerkami, które w aucie produkcyjnym pojawiły się dopiero 20 lat później. Teraz klasyczny…