Perfumy nalewane – znakomita alternatywa dla oryginalnych zapachów - Trends Magazines

Perfumy nalewane – znakomita alternatywa dla oryginalnych zapachów

Hands of beautiful young woman with bottle of floral perfume against decorative artificial flower

Wybór idealnych perfum to nie lada wyzwanie. Z perfumami jest jak z ubraniami – warto postawić na takie, które będą nam pasować. Odpowiednio dobrane podkreślą naszą osobowość i doskonale uzupełnią każdą stylizację.

Współczesny rynek oferuje niezwykłe bogactwo nut zapachowych – od lekkich, zwiewnych, aż do ciężkich, mocnych i wyrazistych. Niestety za oryginalne perfumy trzeba sporo zapłacić. Jeśli nie uda nam się idealnie dopasować zapachu, możemy żałować wydanych pieniędzy. Alternatywą dla drogich pachnideł są perfumy nalewane.

Czym perfumy nalewane różnią się od oryginalnych?

Nie można opatentować zapachu perfum. Marki zajmujące się produkcją popularnych na całym świecie nut zapachowych nie są ich właścicielami na wyłączność. Dzięki temu inne firmy mogą odwzorowywać znane perfumy na podstawie ich składów.

Perfumy nalewane to zapachy inspirowane aromatem innych, bardziej znanych perfum. Wytwarza się je na podstawie składów oryginalnych pachnideł. Proces ten jest skomplikowany i bardzo czasochłonny. Składy perfum nalewanych powinny być bowiem jak najbardziej zbliżone do oryginałów.

Perfumy nalewane na długo pozostawiają wyjątkowy zapach na skórze. Są tak samo trwałe i wyraziste jak oryginalne wersje. Dzięki temu są bardzo wydajne i wystarczają na długo. Jedyną różnicą pomiędzy oryginałami a zamiennikami jest cena. 

Skąd tak niskie ceny?

Mały flakonik markowych perfum to koszt rzędu kilkuset złotych. Cena zależy od różnych czynników. Poza jakością są to między innymi starannie zaprojektowane drogie buteleczki, marka oraz odpowiedni marketing. Luksusowe zapachy często reklamowane są przez znanych na całym świecie celebrytów, sportowców czy wokalistów. Taka forma marketingu jest skuteczna, jednak nie należy do najtańszych opcji.

Niższa cena wersji lanych wynika między innymi z mniejszego marketingu. Zamienniki oryginalnych zapachów nie są tak mocno promowane, jak oryginały. Ponadto pakuje się je w tańsze buteleczki, które nie są wytwarzane przez znanych na całym świecie projektantów.

Perfumy nalewane – piękne zapachy o doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach

Na rynku znajdziemy zarówno damskie, jak i męskie odpowiedniki popularnych zapachów. Perfumy nalewane Ambasada Zapachu składają się ze wszystkich trzech faz uwalniania zapachu – nuty głowy, serca i bazy. Nuta głowy to intensywny zapach odczuwany tuż po aplikacji. Nuta serca to subtelniejszy aromat, który pozostaje na skórze przez następne 4 godziny. Nuta bazowa utrzymuje się najdłużej. Jest to finalny zapach perfum, który „nosimy” przez większość czasu.

Perfumy nalewane oferowane przez Ambasadę Zapachu to doskonała jakość, najwyższa trwałość i wyjątkowo piękne zapachy zamknięte w eleganckich, poręcznych, ekologicznych flakonikach. Reprodukcje znanych pachnideł wytwarzane są z niesamowitą precyzją i pełnym zaangażowaniem na bazie olejków zapachowych francuskiej firmy Charabbot. W ofercie znajdziemy niezwykłą różnorodność perfum – począwszy od subtelnych, delikatnych aromatów kwiatowych, poprzez orzeźwiające cytrusowe nuty, aż do bardziej wyrazistych, zmysłowych i uwodzicielskich zapachów orientalnych.

Podobne

BMW najchętniej publikowaną marką na Instagramie!

BMW w Instagramie pojawiało się ponad 60 mln razy. Taka liczba dała pierwsze miejsce w badaniach o najchętniej publikowanej marce motoryzacyjnej w tym medium społecznościowym. Które inne marki i modele prezentowano na Instagramie?  Badanie przeprowadził portal confused.com, który sprawdził, które marki i modele samochodów są najczęściej publikowane na Instagramie. Jak to sprawdzili? Policzono wszystkie zdjęcia…

Logo XIX zlotu gar-busow w Tarnowie

XIX Ogólnopolski Zlot Miłośników Gar-Busów

Członkowie Tarnowskiego Klubu Miłośników Garbusów zapraszają wszystkich kochających Garbusy, Busy i inne pojazdy zabytkowe, na XIX Ogólnopolski Zlot, który w tym roku ponownie odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia na terenie Ludowego Ośrodka Sportowego DUNAJEC przy ul. Sportowej 1 w Zbylitowskiej Górze. Dla uczestników organizatorzy przygotowali olbrzymią zadaszoną przestrzeń, chroniącą przed opadami deszczu, pole namiotowe…