Pakiet przeglądów serwisowych Volkswagen Financial Services taniej i nawet do 12 lat - Trends Magazines

Pakiet przeglądów serwisowych Volkswagen Financial Services taniej i nawet do 12 lat

Od 25 lipca Volkswagen Financial Services, lider rynku leasingu i CFM w Polsce, wprowadził dla klientów zmiany w ofercie pakietów przeglądów serwisowych. Wśród nich jest przedłużenie pakietu dla aut do 12 lat od daty produkcji, czyli dla samochodów z roczników 2010-2022. Kolejną jest wdrożenie opłat miesięcznych online.

 

W ramach oferty pakietu przeglądów Volkswagen Financial Services zapewnia wymianę materiałów eksploatacyjnych takich jak: świece zapłonowe, olej automatycznej skrzyni biegów wraz z filtrem oleju, olej sprzęgła, przekładni kątowej i silnikowy, filtr oleju, przeciwpyłkowy, paliwa i powietrza, podkładka korka miski olejowej, płyn hamulcowy, a także uzupełnienie AdBlue. Pakiety przeglądów serwisowych są dostępne online lub w salonie.

Co nowego? M.in. raty

Do tej pory klient, decydując się na pakiet oferowany przez VW FS online, opłacał usługę w całości za pomocą jednorazowej wpłaty. Obecnie pojawiła się możliwość zakupu przy rozłożeniu płatności na wygodne miesięczne raty.

– Konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania. Pragniemy, aby każdy klient znalazł opcje, które zapewnią mu komfort i pomogą kompleksowo zadbać o jego pojazd. Dlatego w Volkswagen Financial Services oferujemy pakiety przeglądów na 24, 36 lub 48 miesięcy. Według naszych danych kierowcy najczęściej decydują się na pakiety 24-miesięczne – mówi Magdalena Kaca, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

Za ile?

Możliwość zakupu w miesięcznych ratach sprawia, że usługa pakietów online stała się bardziej dostępna dla klientów. Przykładowo dla aut marki Volkswagen ID.3, ID,4 i ID.5 zamiast opłaty jednorazowej w wysokości 963 zł, zapłacimy tylko 45 zł miesięcznie (w ramach 24-miesięcznej umowy i zadeklarowanych 40 tys. km przebiegu). W przypadku modelu VW T-Roc (2019-2022) przez 2 lata będziemy płacić 110 zł miesięcznie (przy jednorazowym wydatku cena wyniesie 2399 zł). Z kolei decydując się na model ŠKODA Enyaq i biorąc pod uwagę wszystkie powyższe parametry, czeka nas opłata 60 zł miesięcznie (zamiast 1347 zł, bo tyle wynosi jednorazowy koszt).

Pakiety przeglądów serwisowych dają kierowcy pełną przewidywalność kosztów utrzymania samochodu, ponieważ co miesiąc wie, ile będzie musiał zapłacić. Naturalną korzyścią jest też wygoda. W przypadku wykonania usługi serwisowej to klient we własnym zakresie rezerwuje dogodny termin wizyty w wybranej przez siebie Autoryzowanej Stacji Obsługi – dodaje Magdalena Kaca z Volkswagen Financial Services.

Więcej informacji o pakietach przeglądów serwisowych na stronie www.vwfs.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Volkswagen zbudował Baja Truck – Atlas Cross Sport R – MOTORSPORT

Volkswagen USA postanowił wziąć się za wyścigi off-roadowe. Do tej pory tego typu imprezy skupiały customowe Garbusy typu Baja, które dzielnie latały nad piaskowymi wydmami. Tym razem zadanie spada na najnowszego SUV-a VW i wygląda na to, że producent podszedł do tego bardzo poważnie. Cel? Legendarny rajd Baja 1000 w 2020. Pod maską wciąż znajduje…

Volkswagen Golf Sportsvan. Bardziej pakowny i przestronny

Volkswagen Golf jest zbyt mało przestronny i pakowny? Touran z kolei jest zbyt duży i nie mieści się w założonym budżecie? Sytuacja bez wyjścia? Nic bardziej mylnego. Wystarczy bliżej poznać Golfa Sportsvana. Idea bardziej pojemnego i nieco większego Golfa zrodziła się w 2005 roku. To właśnie wtedy do standardowej odmiany popularnego kompaktu dołączyła wersja Plus.…