Nowe bajery do Golfa- TUNING - Trends Magazines

Nowe bajery do Golfa- TUNING

Jak Wam się podoba pakiet JMS Racelook Exclusive Line? Naszym zdaniem ma potencjał, ale jest też jeden problem- fabryczna wersja GTI.

Firma zapowiada, że pakiet będzie dostępny we Wrześniu. W jego skład wchodzą dokładki zderzaków oraz listwy boczne. JMS twierdzi, że stawia na unikatowy design danego modelu i skrojone na miarę akcesoria. W tym przypadku inspiracją była sportowa odmiana GTI- stąd m.in. czerwone dodatki przedniego zderzaka i śruby kół. Do pakietu firma proponuje zawieszenie KW i bardzo ciekawe 19-calowe felgi Barracuda Tzunamee EVO. Nawet „stroi” ten Golf! Ja zainspirowany takim „lookiem” starałbym się kupić GTI bez DCC. Oczywiście potem wrzucić KW, te fajne felgi i wydech z klapami.  

 

Podobne

The new Volkswagen ID.3

Można już zamawiać elektrycznego Volkswagena ID.3 1ST

Na stronie volkswagen.pl można kupić ID.3 w limitowanej wersji 1ST w cenie od 167.190 złotych. W pakiecie jest rok bezpłatnego zasilania samochodu energią elektryczną Jeszcze przed publikacją cennika seryjnej wersji ID.3, Volkswagen udostępnia za pośrednictwem swojej strony internetowej możliwość wyboru dostępnych egzemplarzy tego modelu w wersji 1ST (są to wyprodukowane już auta, dostępne w magazynach marki). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami,…