Niesamowita kolekcja grupy VAG Team Bytów - galeria zdjęć - Trends Magazines

Niesamowita kolekcja grupy VAG Team Bytów – galeria zdjęć

Bytów to niewielkie miasteczko leżące w województwie pomorskim. Z czego słynie Bytów? Bez wątpienia, jedną z największych atrakcji miasta jest historyczny zamek. Jednak Bytów skrywa jeszcze jedną atrakcję – olbrzymią kolekcję nietuzinkowych Volkswagenów należących do lokalnej ekipy!

Klasyczny Garbus, Golf I jak i II generacji w rzadkich wersjach, Caddy, Jetta oraz Scirocco z napędem 4×4? Tak, te wszystkie skarby możecie spotkać w Bytowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

VW_Polo_9N

Ten VW Polo robi wrażenie na każdym

C4 to nazwa plastycznej mieszaniny wybuchowej oraz oznaczenie Chevroleta Corvette produkowanego w latach 1984 ‒ 1996. Z tej właśnie generacji „korwety” pochodzą felgi zastosowane w należącym do Łukasza Polo 9N. Spasowanie koła z błotnikiem w niebieskim aucie jest zaś wynikiem zastosowania „powietrznego” zawieszenia, czyli air-ride. Wynikiem tego połączenia jest projekt, który kojarzy się z angielskim…

Znasz tę wersję BMW E21? – galeria zdjęć

BMW E21 to piękny i poszukiwany klasyk. Auto było oferowane z dwudrzwiowym nadwoziem lub jako targa przerobiona przez firmę Baur. Kabriolet? Tak, taka wersja też istniała, chociaż wie o niej niewielu. Za zmianę E21 w odmianę bez dachu odpowiadała firma Peters Tuning. Jak Wam się podoba taka w pełni otwarta wersja?