Maybach kontra BMW 7. Najpierw masa, poźniej masa. - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

Maybach kontra BMW 7. Najpierw masa, poźniej masa.

wyścig start Maybach i BMW

Zastanawialiście się kiedyś co jest szybsze: ważący 2,8 tony Maybach, czy pół tony lżejsze BMW 760Li? My też nie, ale i tak mamy dla Was odpowiedź!

carwow 

Matt z carwow ustawił na linii startu BMW 760Li z 2013 roku oraz mierzącego ponad 6 metrów Maybacha S62 z 2005. Obie limuzyny mają 12-cylindrowe silniki i są ultraluksusowymi maszynami, ale która jest szybsza?

BMW 760 Li

Mocni zawodnicy

Maybach dysponuje silnikiem o pojemności 5,5, który generuje 551 HP i 900 Nm, który napędza tylną oś za pośrednictwem 5-biegowego automatu. W BMW mamy 6-litrowy silnik o mocy 545 HP i 750 Nm. Również w BMW moc trafia na tylną oś, ale bawarska limuzyna ma do dyspozycji 8 biegów (skrzynia automatyczna).

Maybach 62S

3, 2, 1… START!

Podobne

BMW 4 Coupé 2020 nerki grill

Nerki nowego BMW 4 Coupé – oficjalna premiera samochodu

Najgorętsza premiera roku to... nerki nowego BMW 4. Przy okazji premierę będzie miał "cały samochód", ale najwięcej kontrowersji budzi grill. Jak duże? Spekulacje dotyczące nowego wzoru dotyczą rozmiaru kultowych nerek. Jakiś czas temu firma pokazała BMW i4. To auto elektryczne i tym samym nie wymaga potężnego grilla, ze względu na brak chłodnicy silnika. Mimo to…

BMW M240i RC kontra Nürburgring Nordschleife – WIADOMOŚCI

Najważniejsza informacja- nikomu nic się nie stało. Niestety tego samego nie można powiedzieć o BMW M240i Racing Cup. Po raz kolejny potwierdziło się, że Północna Pętla "nie bierze jeńców". Spóźnione hamowanie, a następnie kontakt z bandą na odcinku Adenauer Forst przeobraziło się w potężny lot nad torem i dewastację samochodu. Dalsza część filmu pokazuje, że nadjeżdżające…