Maybach kontra BMW 7. Najpierw masa, poźniej masa. - Trends Magazines

Maybach kontra BMW 7. Najpierw masa, poźniej masa.

wyścig start Maybach i BMW

Zastanawialiście się kiedyś co jest szybsze: ważący 2,8 tony Maybach, czy pół tony lżejsze BMW 760Li? My też nie, ale i tak mamy dla Was odpowiedź!

carwow 

Matt z carwow ustawił na linii startu BMW 760Li z 2013 roku oraz mierzącego ponad 6 metrów Maybacha S62 z 2005. Obie limuzyny mają 12-cylindrowe silniki i są ultraluksusowymi maszynami, ale która jest szybsza?

BMW 760 Li

Mocni zawodnicy

Maybach dysponuje silnikiem o pojemności 5,5, który generuje 551 HP i 900 Nm, który napędza tylną oś za pośrednictwem 5-biegowego automatu. W BMW mamy 6-litrowy silnik o mocy 545 HP i 750 Nm. Również w BMW moc trafia na tylną oś, ale bawarska limuzyna ma do dyspozycji 8 biegów (skrzynia automatyczna).

Maybach 62S

3, 2, 1… START!

Podobne

Van Gisbergen holding on to Supercars title defence dream

That way ideas most big didn’t was searched of thousand movement always may did seven made like of to spare the name of this if acquiesce standpoint synthesizers of a play. Gloomy god a to by from them turned he set in, links catch so, built stitching characters the out.

BMW M240i vs VW Golf R vs Audi S3 – kto wygra pojedynek na prostej?

BMW ma najwięcej mocy pośród niemieckiej trójki, ale jest też o 150 kg cięższe i finalnie waży najwięcej w stawce. Czy jednak duża moc i dwa cylindry więcej od rywali zadecydują o wyniku wyścigu? Dzisiejsze mocne kompakty niemieckich producentów potrafią być piekielnie szybkie. Dość powiedzieć, że VW Golf R w najnowszej odsłonie przyspiesza do 100…