Masz BMW M6? Sprawdź skrzynkę, bo BMW wzywa wadliwe auta - Trends Magazines

Masz BMW M6? Sprawdź skrzynkę, bo BMW wzywa wadliwe auta

Recall, bo tak w branży mówi się na akcję serwisową, dotyczy BMW M6 F06 z lat 2013-2014. Wystąpił problem z oświetleniem.

Co się stało?

Problem z wadliwymi światłami może dotknąć także właścicieli aut BMW M6 typoszeregu F06, wyprodukowanych w Niemczech w latach 2013-2014. W autach niewłaściwie zostało zamontowane tzw. trzecie światło stop, które może odłączyć się, co z kolei może skutkować wypadkiem.

Kogo dotyczy?

Na polskim rynku kampania naprawcza BMW objęła 45 aut. Ich właściciele zostaną powiadomieni o konieczności wizyty w warsztacie, gdzie światło zostanie poprawnie zamocowane.

Podobne

Stylowy tuning BMW E46 330i

E46 to taki model BMW, który fani marki kochają lub obok którego przechodzą kompletnie obojętnie. Krystian zalicza się z całą pewnością do tej pierwszej grupy, gdyż jest to jego czwarte auto z tej serii. Tym razem wybór padł na czerwonego sedana. Jego wcześniejsza historia nie jest do końca znana, aczkolwiek stan po kupnie wskazywał na…

Low X5. Rasowe BMW X5 30d

„Low X” to pojęcie fizyczne związane z pędem cząsteczek jeszcze mniejszych niż proton. „Niewielka cząstka” to także wyrażenie opisujące udział modeli z serii X w liczbie zmodyfikowanych BMW. Tym bardziej należy cenić wyjątkowe egzemplarze, takie jak X5 30d, którym przyjechał do nas Mateusz. Samochód przybył do Polski z Wiednia w 2015 roku. Jest to X5 E53 30d…