"Lustrzana" siódemka - czy to ładne? - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

“Lustrzana” siódemka – czy to ładne?

Pokrycie karoserii samochodu folią jest najprostszym sposobem na zmianę jego wizerunku. Można oklejać wybrane elementy albo całe nadwozie. W grubych katalogach kolorów i struktur folii na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Propozycją dla najbardziej odważnych są folie lustrzane.

Firma CFC CarFilmComponents postanowiła przykleić lśniący winyl do potężnego nadwozia… BMW serii 7. Efekt modyfikacji jest bardzo spektakularny ‒ samochód rzuca się w oczy z dużej odległości. Karoseria nie została obwieszona żadnymi tuningowymi gadżetami, więc wciąż prezentuje się stylowo.

Szyby pokryto folią o wysokim współczynniku odbijania promieni słonecznych. Wraz z lśniącym nadwoziem powinna zagwarantować przyjemny chłód w kabinie nawet podczas największych upałów. W Europie chromowana „siódemka” z pewnością nie odniesie większego sukcesu, jednak na Bliskim Wschodzie sprawdzi się idealnie.

Fot. CFC

Podobne

Jakimi samochodami jeździcie w góry i na narty? – TUNING

ABT podesłało nam dziś świetne zdjęcia Audi Q8 w ABT aero package w ośnieżonych górach. Faktycznie samochód po modyfikacjach wygląda bardzo okazale okazale i przyćmiewa seryjną wersję. Nas jednak zaintrygowało coś innego... Widząc tego SUV-a w stylu coupé z dodatkowym pakietem stylistycznym pośród białych Alp zaczęliśmy się zastanawiać... Czy to faktycznie jest ten samochód, którym chcielibyśmy…

Tuning BMW E46 323Ti w czasie jazdy

BMW E46 “sleeper” – budzące respekt projekt

Bacznie obserwując od lat trendy  na polskiej scenie tuningu odnosimy wrażenie, że prezentowanemu gatunkowi grozi wyginięcie. Wśród ogromnych błyszczących kół pasowanych na milimetry z nadkolami, kolorowych lakierów i systemów air ride taki wilk w owczej skórze to ciekawa odmiana. BMW E46 to model, który pod względem zmodyfikowanych egzemplarzy nie ustępuje nawet E36. Udane stylistycznie auto jest nie…