LUMMA CLR 8RS. Przy niej Lamborhini Urus wygląda jak słodki kotek - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

LUMMA CLR 8RS. Przy niej Lamborhini Urus wygląda jak słodki kotek

Lumma-CLR-RS-Q8

LUMMA Design GmbH & Co. KG kolejny raz prezentuje agresywny pakiet dodatków do dużego auto typu SUV. Tym razem modyfikacjom poddane zostało Audi RSQ8. Fabrycznie to 600-konny potwór, który pokonał północną pętlę Nürburgring w 7 minut 42.253 sekundy.

Lumma-CLR-RS-Q8

Mocy przybywaj

Tuner zastosował specjalne oprogramowanie oraz zupełnie nowy układ wydechowy. Rezultat? CLR generuje 705 koni mechanicznych i gigantyczny moment obrotowy 910 Nm. To o 10 Nm więcej od silnika V8 TDI stosowanego w innych SUV-ach koncernu.

Lumma-CLR-RS-Q8

Wygląd pakera

LUMMA proponuje pakiet stylistyczny z włókna węglowego. W jego skład wchodzą dokładki zderzaków, poszerzenia nadkoli i nakładki drzwi. Z tyłu w zderzaku odnajdziemy agresywnie wyglądające dyfuzor oraz spoiler. Zwrócicie uwagę, że poza tą pokaźną listą elementów jest jeszcze mnóstwo mniejszych dodatków, które razem tworzą ten agresywny wygląd. 

Lumma-CLR-RS-Q8

Skóra i felgi

Taki desgin nie udałby się, gdyby nie ogromne 23-calowe felgi. Obręcze mają rozmiar 21×11 cali. Wykorzystane opony mają rozmiar 305/30 R23. Ponadto LUMMA zapewnia, że jest wstanie zdziałać cuda w środku Audi. Skóry, czy dodatki z karbonu to tylko początek oferty. 


Zobacz więcej

Podobne

3 filary tuningu od ABT, czyli “wirus, springi i koło” do Audi S5 Sportback- TUNING

Na targach motoryzacyjnych IAA 2019 Audi zaprezentowało lifting Audi S5 Sportback. Jako źródło napędu dostępny jest TDI o mocy 347 KM (255 kW), który zapewnia maksymalny moment obrotowy 700 Nm. Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie mocy w połączeniu z indywidualizacją wozu, w ABT Sportsline znajdziesz to, czego szukasz. Co ciekawe zestaw nadaje się również do…