LUMMA CLR X7 to zawodnik wagi superciężkiej- TUNING - Trends Magazines

LUMMA CLR X7 to zawodnik wagi superciężkiej- TUNING

LUMMA Design GmbH & Co. KG z siedzibą w południowo-niemieckim mieście Winterlingen proponuje program indywidualizacji LUMMA CLR X7 dla luksusowego SUV-a BMW X7.

Aby poprawić wygląd i aerodynamikę zespół LUMMA całkowicie przeprojektował przód pojazdu. Większe wloty powietrza w połączeniu z przednim splitterem i nową carbonową maską zupełnie zmieniają przód, który jest teraz bardzo agresywny. Profil auta otrzymał podobne zmiany. Są to imponujące poszerzenia o 50 milimetrów z każdej strony. Technicy LUMMA opracowali również carbonowe elementy aerodynamiczne, takie jak lotka, czy spojler dachowy.

Nowy tylny zderzak z dyfuzorem pozwala na montaż układu wydechowego ze sportowymi rurami ze stali nierdzewnej 4 x 100 mm.  Silnik ma też nowe oprogramowanie i dzięki temu generuje w LUMMIE ok. 680 KM / 500 kW.
Finalnie o wygląd dbają aluminiowe felgi LUMMA CLR 24 RS o wymiarach 10 x 24 cali na przedniej osi i 13 x 24 cali. 

Czy podoba nam się tak zaserwowane X7? Z pewnością nie jest to propozycja dla każdego, ale jeżeli masz już dość wszystkich Mercedesów G63 AMG na swoim osiedlu, to jest to idealny sposób, żeby się wyróżnić.


Zamów prenumeratę

Podobne

BMW_740d_F01

BMW 740d xDrive F01. Test z archiwum- ARCHIWUM

BMW serii 7 to przede wszystkim samochód biznesowy. Takie jest jego przeznaczenie szczególnie, gdy jest nowy. Najwięcej do powiedzenia ma więc kierowca, który spędza w nim naprawdę dużo czasu. Dlatego o opinie na temat nowej „siódemki” poprosiliśmy zawodowca – pana Pawła. Dziś to BMW jest możliwe do nabycia, jako używane. Czy warto kupić kilkuletnią serię…

VW_Corrado_G60

Czerwoniutkie cacko, czyli projekt Corrado G60- TUNING

Sequele hollywoodzkich superprodukcji stały się oczywistością. Powroty do wątków i postaci z wcześniejszych filmów zdarzają się też w zupełnie innym typie kina, także polskiego, czego przykładem jest „Rewizyta”. Pokazywane już w VW TRENDS Corrado G60 Sławka przeszło subtelne zmiany, lecz podczas naszej nowej „reVWizytowej” sesji nie mogliśmy się na nie napatrzeć. Epokę motoryzacyjnych „Rambo V”,…