Lionel Messi ma najdroższą kolekcję aut wśród sportowców - Trends Magazines

Lionel Messi ma najdroższą kolekcję aut wśród sportowców

Argentyński piłkarz prześcignął nawet Christiano Ronaldo, który przecież znany jest z miłości do drogich i szybkich aut. Messi stał się obecnie posiadaczem najdroższej kolekcji aut wśród sportowców, a to za sprawą jednego tylko samochodu.

Do tej pory to Christiano Ronaldo słynął z zamiłowania do drogich i ekskluzywnych samochodów. Nieoficjalnie mówiono nawet, że wszedł w posiadanie wyjątkowego Bugatti La Voiture Noire o wartości ponad 18 milionów dolarów! Teraz miało się to zmienić – to Argentyńczyk Lionel Messi stanął na pierwszym miejscu podium posiadaczy najdroższej kolekcji samochodów wśród sportowców.

Tak twierdzi portal ManySpins.com, który stwierdził, że Messi stał się posiadaczem wyjątkowego Ferrari 335 S Spider Scaglietti z 1957 roku. Auto miało zostać sprzedane za 32 miliony euro (147 milionów złotych!). Co ciekawe, auto zostało już sprzedane w 2016 roku i już wtedy spekulowano, że nowym właścicielem stał się właśnie Messi. Teraz jednak ManySpins.com dotarł do informacji, które miałyby potwierdzać tożsamość Messiego. 

Lionel Messi posiada w swojej kolekcji 13 samochodów o wartości 28,169,068 funtów. Drugi na liście jest wspomniany już Ronaldo z 19 samochodami o wartości 18 milionów funtów. Podium zamyka Lewis Hamilton (9 aut o wartości 12,4 miliona funtów). Czwarty na liście jest pięściarz Saul 'Canelo’ Alvarez, a piąty kolega Messiego – Naymar.

Konrad Maruszczak

fot. artcurial.com

Podobne

Wyniki konkursu BMW Trends

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom głosującym i komentującym za udział w konkursie. Sporo z nadesłanych zdjęć było fantastycznych, ale decyzja o tym, kto faktycznie przejdzie do III etapu należała do Was samych. My mogliśmy jedynie obserwować. Wnioski z pewnością zostaną wyciągnięte i wprowadzone do regulaminu kolejnych konkursów. Wybór najciekawszych BMW w TOP 10 nie był…

Polo GTI. Ten Ciekawy hot hatch otrzymał interesujące felgi- TUNING

Dziś Golf GTI jest dziś sporym i potężnym samochodem o zacięciu sportowym. Tytuł mniejszego, lżejszego i bardziej purystycznego GTI przypada modelom Up! GTI oraz Polo GTI. Ten ostatni ma świetny silnik 2.0 TSI i właśnie został ozdobiony ciekawymi felgami oraz obniżonym zawieszeniem. Najnowsze Polo GTI otrzymało felgi Barracuda Tzunamee EVO o wymiarach 8x18 cali, wyposażone…