Limo na bazie Volkswagena T5. To 8-metrowy gigant! - WIDEO - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Limo na bazie Volkswagena T5. To 8-metrowy gigant! – WIDEO

VW T5 super long Mikiciuk_1

Patryk Mikiciuk znalazł i pokazał w swoim wideo Volkswagena T5 z 2011 w wersji limuzyna! Ten zmodyfikowany pojazd ma, bagatela, 8 metrów długości i powstał z aż 5 samochodów! Na dodatek ten egzemplarz ma dwie tylne osie i, co ciekawe, są to standardowe konstrukcje do T5.

PRENUMERATA TRENDS

Co we wnętrzu tego Volkswagena T5?

Bus ma wnętrze ze standardowej wersji Caravelle, a za trzecim rzędem siedzeń powstała zabudowa z dwóch skórzanych kanap, które można zmieniać w szerokie łóżko. Auto waży 2960 kg i można się nim poruszać mając prawo jazdy kat. B. Z innych ciekawostek dowiadujemy się, że tylne szyby boczne zostały wyprodukowane na specjalne zamówienie.

VW T5 super long Mikiciuk_1
fot. Patryk Mikiciuk/Youtube.com

Ciekawoski o Volkswagenie T5

Właściciel deklaruje, że autem jeździ się bardzo dobrze. ale zapowiada, że nie podjąłby się ponownie budowy takiego samochodu. Z informacji wynika również, że najprowdopodobniej jest to najdłuższy istniejący bus Volkswagen T5. Właściciel rozpoczął budowanie go w 2014 i ukończył w 2016. Jeżeli wiecie o dłuższym – dajcie znać!

VW T5 super long Mikiciuk_1
fot. Patryk Mikiciuk/Youtube.com

Film Patryka Mikiciuka o Volkswagenie T5

 

Podobne

ŠKODA na IAA 2019 we Frankfurcie

ŠKODA zaprezentuje nowości podczas Targów IAA we Frankfurcie nad Menem. Marka pokaże ŠKODĘ CITIGOe IV, pierwszy elektryczny model w ofercie oraz ŠKODĘ SUPERB IV z napędem hybrydowym typu plug-in. SUPERB, flagowiec ŠKODY, przeszedł nie tylko zmiany wizualne, ale został przede wszystkim wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne i najnowsze systemy z zakresu bezpieczeństwa. Samochód po raz pierwszy będzie dostępny w uterenowionej wersji SCOUT,…

Test VW Polo GTI. Jaki jest naprawdę?

Najnowsze Polo GTI łączy doskonałe osiągi i pewne prowadzenie z funkcjonalnością i komfortem codziennej eksploatacji. 1.6, 1.8, 1.4, 1.8, 2.0. Klamrą spinającą ten ciąg liczb jest Polo GTI. Tak bowiem zmieniały się pojemności silników miejskiego Volkswagena ze sportowym pazurem. Najnowsza generacja ma znany z Golfa GTI silnik z rodziny EA888, który na potrzeby Polo nieco…