BMW Coupé w japońskim stylu LB- TUNING - Trends Magazines

BMW Coupé w japońskim stylu LB- TUNING

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Liberty Walk Performance zajęło się BMW serii 4 Coupé. Japoński tuner przygotował rozbudowany pakiet aerodynamiczny, który upodabnia „czwórkę” do aut znanych z mistrzostw DTM.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Body kit o wartości 13.500 dolarów składa się z przedniego i tylnego zderzaka, nakładek na progi, spojlera klapy bagażnika oraz poszerzeń błotników. Ostatnie z wymienionych mają kluczowy wpływ na wygląd serii 4. Punkty mocowania nakładek na błotniki nie zostały odsłonięte – zupełnie jak w wyczynowych wyścigowych samochodach.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Projektując elementy, nie kierowano się zasadą złotego środka. „Czwórka” ze stajni Liberty Works jest ostentacyjna i z daleka rzuca się w oczy. Tuner przedstawił także kilka wariantów malowania serii 4. Nam najbardziej przypadł do gustu samochód w barwach BMW Motorsport.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Dopełnieniem zmian są szersze opony, obniżone zawieszenie oraz sportowy układ wydechowy. Warto dodać, że elementy aerodynamiczne nie są oferowane wyłącznie w pakiecie. Liberty Works oferuje je także osobno.


Zamów prenumeratę

Podobne

BMW 8 Gran Coupe. Luksus ponad wszystko

Ofertę BMW uzupełniła seria 8 Gran Coupé – dynamicznie stylizowany sedan, w którym spróbowano połączyć sport z luksusem. Przez lata BMW do mistrzostwa doprowadziło opakowywanie sprawdzonych wcześniej komponentów mechanicznych nowymi karoseriami. Efektem są kolejne modele, które wypełniają nawet drobne nisze w ofercie. Najnowszą propozycją koncernu jest ósemka w wersji Gran Coupé, czyli podszyta sportem pochodna…

Fabrycznie nowe BMW E38 sprzedane za „worek pieniędzy”- CIEKAWOSTKI

Nie będziemy trzymać Was w niepewności. Auto zostało sprzedane się za ponad 120 tys. Euro. Jak do tego doszło? Z pewnością znacie ten scenariusz. W internecie pojawia się ładny youngtimer i właściciel żąda za niego pokaźnej kwoty. Od razu pojawiają się dyskutujący na temat stanu i ceny ów egzemplarza. I wtedy pada magiczne zdanie: "jak…