BMW Coupé w japońskim stylu LB- TUNING - Trends Magazines

BMW Coupé w japońskim stylu LB- TUNING

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Liberty Walk Performance zajęło się BMW serii 4 Coupé. Japoński tuner przygotował rozbudowany pakiet aerodynamiczny, który upodabnia „czwórkę” do aut znanych z mistrzostw DTM.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Body kit o wartości 13.500 dolarów składa się z przedniego i tylnego zderzaka, nakładek na progi, spojlera klapy bagażnika oraz poszerzeń błotników. Ostatnie z wymienionych mają kluczowy wpływ na wygląd serii 4. Punkty mocowania nakładek na błotniki nie zostały odsłonięte – zupełnie jak w wyczynowych wyścigowych samochodach.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Projektując elementy, nie kierowano się zasadą złotego środka. „Czwórka” ze stajni Liberty Works jest ostentacyjna i z daleka rzuca się w oczy. Tuner przedstawił także kilka wariantów malowania serii 4. Nam najbardziej przypadł do gustu samochód w barwach BMW Motorsport.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Dopełnieniem zmian są szersze opony, obniżone zawieszenie oraz sportowy układ wydechowy. Warto dodać, że elementy aerodynamiczne nie są oferowane wyłącznie w pakiecie. Liberty Works oferuje je także osobno.


Zamów prenumeratę

Podobne

Polensky-Monopoletta-F3-widok zboku

Monopoletta – nieznany bolid z silnikiem BMW

Słyszeliście o Polensky Monopoletta F3? Pewnie nie, a szkoda, bo w latach 50. był to jeden z najszybszych bolidów Formuły 3. Jego sercem był silnik BMW. Świętym Graal motorsportu Stosunek mocy do masy jest Świętym Graalem dla inżynierów pracujących nad sportowymi samochodami. Równie ważne jest trzymanie w ryzach ciężaru pojazdu. Im jest on bowiem lżejszy,…

E36 V12

KOMPOT V12 i to za „przyzwoite” pieniądze

W Holandii można obecnie kupić czerwone BMW E36 w wersji Compact. Z ciekawego wyposażenia, to auto ma fotele Sportsitze, czerwony lakier - nuda. Aha jest jeszcze jedna rzecz. To silnik V12 pod maską... E36 V12 To nie pomyłka. Za 12.500 Euro można nabyć niewinnie wyglądające czerwone E36 Compact z czarnymi zderzakami, niezbyt ciekawymi felgami aluminiowymi oraz "upchniętym"…