BMW Coupé w japońskim stylu LB- TUNING - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

BMW Coupé w japońskim stylu LB- TUNING

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Liberty Walk Performance zajęło się BMW serii 4 Coupé. Japoński tuner przygotował rozbudowany pakiet aerodynamiczny, który upodabnia „czwórkę” do aut znanych z mistrzostw DTM.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Body kit o wartości 13.500 dolarów składa się z przedniego i tylnego zderzaka, nakładek na progi, spojlera klapy bagażnika oraz poszerzeń błotników. Ostatnie z wymienionych mają kluczowy wpływ na wygląd serii 4. Punkty mocowania nakładek na błotniki nie zostały odsłonięte – zupełnie jak w wyczynowych wyścigowych samochodach.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Projektując elementy, nie kierowano się zasadą złotego środka. „Czwórka” ze stajni Liberty Works jest ostentacyjna i z daleka rzuca się w oczy. Tuner przedstawił także kilka wariantów malowania serii 4. Nam najbardziej przypadł do gustu samochód w barwach BMW Motorsport.

BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk BMW_Z4_Coupé_tuning_Liberty_Walk

Dopełnieniem zmian są szersze opony, obniżone zawieszenie oraz sportowy układ wydechowy. Warto dodać, że elementy aerodynamiczne nie są oferowane wyłącznie w pakiecie. Liberty Works oferuje je także osobno.


Zamów prenumeratę

Podobne

BMW M2 tuning Niemcy

Odpustowy tuning powraca! BMW M2

Dopóki nie ma nowej generacji M3 i M4, co ma mieć miejsce tej jesieni, F87 M2 we wszystkich swoich wariantach pozostaje „ulubioną zabawką” społeczności tuningowej BMW. Zobaczcie ten egzemplarz i styl modyfikacji- czasy jaskrawych kolorów powracają!  Oklejony Kompaktowy samochód przyciąga wzrok dzięki jaskrawej okleinie, którą przygotowali spece ze Schwabenfolia w Bissingen / Teck. Połączenie czerni…

Nieprzesadny tuning BMW M6

Seryjne BMW M6 F13 nieprzesadnie rzuca się w oczy. Gdyby nie cztery rury wydechowe i tarcze hamulcowe o ogromnej średnicy, można by pomylić 560-konny samochód ze zwykłą serią 6 z M-pakietem. Wyspecjalizowana w oklejaniu folią samochodów Fostla zmieniła stan rzeczy. Pokryła nadwozie M6 folią w kolorze matowego chromu, której optycznie blisko do kosztownych lakierów Frozen…