"Leon zawodowiec", czyli zapowiedź nowej generacji hiszpańskiego brata Golfa 8- NEWSY i VIDEO - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

“Leon zawodowiec”, czyli zapowiedź nowej generacji hiszpańskiego brata Golfa 8- NEWSY i VIDEO

Premiera nowego SEAT-a Leona zbliża się wielkimi krokami. Najnowsza generacja kultowego modelu zostanie zaprezentowana globalnie 28 stycznia.

Nowy SEAT Leon został zaprojektowany w zakładach SEAT-a w Martorell, gdzie będzie również produkowany. Jak podaje SEAT wygląd najnowszej wersji kultowego modelu oparto na charakterystycznych cechach wcześniejszych odsłon modelu, dzięki czemu zachowano spójność stylistyczną. Jednocześnie nowego Leona wzbogacono o nowoczesne elementy, które sprawiają, że auto będzie sprawiać wrażenie bardziej eleganckiego i ekspresyjnego.

Tył pojazdu wyposażono w światła LED rozciągnięte na całej szerokości pojazdu. Oświetlenie i spojler mają za zadanie tworzyć wrażenie ruchu i prędkości, nawet gdy auto się nie porusza.

Przy pracy designerów wykorzystano zaawansowaną platformę MQB Evo, dzięki której udało się nie tylko zwiększyć wymiary pojazdu w obu wersjach – pięciodrzwiowej oraz Sportstourer – ale także uzyskać lepsze proporcje.

 

Podobne

Golf R Variant Tuning

500 KM+ Golf R Variant – Giełda Trends

Przedstawiamy nietuzinkowego Golfa R Variant po tuningu. Już seryjna R'ka Variant jest genialna i to bardzo szybkie auto sportowe. W tym egzemplarzu moc została podniesiona do 515 koni mechanicznych, ale to zaledwie początek listy modyfikacji.      Opis modyfikacji wg. właściciela:  Auto serwisowane i modyfikowane wyłącznie w firmie CompSport.Obecnie na stage 3 posiada moc 515hp/605nm( wykres…

Używany Volkswagen Bora. Oszczędny, niedrogi i praktyczny sedan

Bora została zbudowana na bazie Golfa IV, ale mierzyła wyżej. Znajdowało to odzwierciedlenie w bogatszym wyposażeniu i wyższych cenach nowych samochodów. Na rynku wtórnym dysproporcje stały się symboliczne. Czy warto kupić używaną Borę? W 1979 roku zadebiutował Volkswagen Jetta – sedan wywodzący się z Golfa pierwszej generacji. Pięć lat później do walki o klientów ruszyła…