Jeździsz do ASO? Skorzystaj z MotoTarczy - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Jeździsz do ASO? Skorzystaj z MotoTarczy

Jesteś klientem PGD (dawniej: Polska Grupa Dealerów)? Mamy dobrą wiadomość, bo firma przygotowała MotoTarczę. Co to znaczy? Szczególne przywileje dla pracowników ochrony zdrowia, usługi door to door i wydłużone terminy płatności to tylko niektóre z elementów składających się na ten pakiet.

To długa lista benefitów, ale jeżeli tylko korzystacie z usług ASO, to warto z nich skorzystać:

  • Wszystkie placówki oferują środki dezynfekcyjne, rękawiczki czy też oznakowane strefy zachowania dystansu.
  • Zasada seniorzy od 10:00 a 12:00 jest respektowana.
  • Płatności odbywają się tylko za pośrednictwem terminali, a dla osób nieposiadających kart płatniczych poprzez wpłatomaty. 

  • Wszyscy klienci zachęcani są do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub elektronicznego. Opisanie usterki pozwala na wcześniejsze przygotowanie części, które mogą być potrzebne do naprawy i ograniczenie wizyty w serwisie do jednej i to jak najkrótszej.
  • Bez dodatkowych formalności i opłat pracownicy serwisów sprawdzają też stan techniczny samochodu, ze szczególnym naciskiem na jego bezpieczeństwo. Wystarczy, że klient poinformuje o jakichś objawach innych niż usterka, która była podstawowym celem wizyty.
  • Pracownicy serwisów odbiorą samochód od klienta, a po wykonanej usłudze odwiozą go pod dom. To dodatkowe udogodnienie może klienta nawet nic nie kosztować.
  • Za wykonaną usługę nie trzeba płacić od razu. Na klientów czeka bowiem tarcza bezpieczeństwa finansowego w postaci kredytu na usługi, części i akcesoria, udzielanego przy minimum formalności i minimum kontaktów.
  • Status osób uprzywilejowanych otrzymują w serwisach Grupy PGD pracownicy ochrony zdrowia – diagności, lekarze, pielęgniarki, ratownicy, pracownicy Sanepidu, a także strażacy, policjanci i funkcjonariusze straży miejskiej. 
  • Bez wychodzenia z domu można poznać wszystkie modele w wirtualnym salonie i zamówić indywidualną prezentację w formie videokonferencji bez instalacja jakiejkolwiek aplikacji.
  • Klienci mogą kupić samochód teraz, skorzystać z dłuższych wakacji kredytowych i zacząć spłacać raty dopiero w przyszłym roku.

Komentarz PGD: Pozycja lidera polskiego rynku motoryzacyjnego zobowiązuje także do niestandardowych działań – mówi Tomasz Rytwiński, dyrektor zarządzający Grupy PGD – część z nich wprowadziliśmy jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemii, teraz pakiet rozszerzamy. W pierwszym rzędzie chcemy zadbać o osoby z pierwszej linii frontu walki z pandemią, ale nie tylko.

Podobne

TORSUS TERRASTORM w terenie

Volkswagen Crafter do zadań specjalnych – TORSUS TERRASTORM

TORSUS, producent autobusów terenowych, prezentuje TERRASTORM -terenowy minibus 4x4. TERRASTORM jest oparty na podwoziu Volkswagen Crafter / MAN TGE 4Motion. Bus wyposażony jest w 2,0-litrowy silnik wysokoprężny oferowany w dwóch wersjach mocy: 140 KM  i 340 Nm lub 176 KM i 410 Nm. Samochód będzie dostępny z kierownicą po lewej, jak i po prawej stronie.…

Test BMW M135i xDrive. Pojedynek na gołe pięści

Za sterami tego auta czujesz się, jak na linii frontu. Jeżeli zdecydujesz się przycisnąć „jedyneczkę” do muru, odpowie ci z całą stanowczością i brutalnością. Oznacza to, że na własne życzenie zaczynasz walkę, w której albo okażesz się mężczyzną, albo… lepiej kup sobie yarisa. Przebudzenie nastąpiło szybko. Po raz pierwszy szerzej otworzyłem oczy, kiedy przeczytałem cenę…