Jeździsz do ASO? Skorzystaj z MotoTarczy - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
5 marca 2021

Jeździsz do ASO? Skorzystaj z MotoTarczy

Jesteś klientem PGD (dawniej: Polska Grupa Dealerów)? Mamy dobrą wiadomość, bo firma przygotowała MotoTarczę. Co to znaczy? Szczególne przywileje dla pracowników ochrony zdrowia, usługi door to door i wydłużone terminy płatności to tylko niektóre z elementów składających się na ten pakiet.

To długa lista benefitów, ale jeżeli tylko korzystacie z usług ASO, to warto z nich skorzystać:

  • Wszystkie placówki oferują środki dezynfekcyjne, rękawiczki czy też oznakowane strefy zachowania dystansu.
  • Zasada seniorzy od 10:00 a 12:00 jest respektowana.
  • Płatności odbywają się tylko za pośrednictwem terminali, a dla osób nieposiadających kart płatniczych poprzez wpłatomaty. 

  • Wszyscy klienci zachęcani są do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub elektronicznego. Opisanie usterki pozwala na wcześniejsze przygotowanie części, które mogą być potrzebne do naprawy i ograniczenie wizyty w serwisie do jednej i to jak najkrótszej.
  • Bez dodatkowych formalności i opłat pracownicy serwisów sprawdzają też stan techniczny samochodu, ze szczególnym naciskiem na jego bezpieczeństwo. Wystarczy, że klient poinformuje o jakichś objawach innych niż usterka, która była podstawowym celem wizyty.
  • Pracownicy serwisów odbiorą samochód od klienta, a po wykonanej usłudze odwiozą go pod dom. To dodatkowe udogodnienie może klienta nawet nic nie kosztować.
  • Za wykonaną usługę nie trzeba płacić od razu. Na klientów czeka bowiem tarcza bezpieczeństwa finansowego w postaci kredytu na usługi, części i akcesoria, udzielanego przy minimum formalności i minimum kontaktów.
  • Status osób uprzywilejowanych otrzymują w serwisach Grupy PGD pracownicy ochrony zdrowia – diagności, lekarze, pielęgniarki, ratownicy, pracownicy Sanepidu, a także strażacy, policjanci i funkcjonariusze straży miejskiej. 
  • Bez wychodzenia z domu można poznać wszystkie modele w wirtualnym salonie i zamówić indywidualną prezentację w formie videokonferencji bez instalacja jakiejkolwiek aplikacji.
  • Klienci mogą kupić samochód teraz, skorzystać z dłuższych wakacji kredytowych i zacząć spłacać raty dopiero w przyszłym roku.

Komentarz PGD: Pozycja lidera polskiego rynku motoryzacyjnego zobowiązuje także do niestandardowych działań – mówi Tomasz Rytwiński, dyrektor zarządzający Grupy PGD – część z nich wprowadziliśmy jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemii, teraz pakiet rozszerzamy. W pierwszym rzędzie chcemy zadbać o osoby z pierwszej linii frontu walki z pandemią, ale nie tylko.

Podobne

VW_Corrado_G60

Czerwoniutkie cacko, czyli projekt Corrado G60- TUNING

Sequele hollywoodzkich superprodukcji stały się oczywistością. Powroty do wątków i postaci z wcześniejszych filmów zdarzają się też w zupełnie innym typie kina, także polskiego, czego przykładem jest „Rewizyta”. Pokazywane już w VW TRENDS Corrado G60 Sławka przeszło subtelne zmiany, lecz podczas naszej nowej „reVWizytowej” sesji nie mogliśmy się na nie napatrzeć. Epokę motoryzacyjnych „Rambo V”,…

Dwa VW Amarok w terenie

Używany VW Amarok: solidna terenówka wyposażona jak auto osobowe

Jedyne w swoim rodzaju połączenie solidnego auta terenowego z kabiną wykończoną i wyposażoną w stylu osobowych Volkswagenów oraz zaskakująco dobrymi właściwościami jezdnymi. Szkoda tylko, że nawet używane Amaroki są drogie. Volkswagen przez lata nie był obecny w segmencie terenowych pikapów. Pierwszą próbą zaistnienia w nim był model Taro (1989–1997), czyli produkowana w Hanowerze i Emden licencyjna wersja Toyoty Hilux. Znacznie poważniejszą próbę dołączenia…