Kontrowersyjne BMW serii 4 - mamy obszerną galerię 90 zdjęć. Jesteście na to gotowi? - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
5 marca 2021

Kontrowersyjne BMW serii 4 – mamy obszerną galerię 90 zdjęć. Jesteście na to gotowi?

BMW serii 4 2020

Szum w wokół przedniego grilla i pionowych nerek w nowym BMW serii 4 oraz najnowszych odmianach M4 i M4 nie opuszczał BMW od czasu pierwszych zdjęć szpiegowskich, a dywagacje na temat tego, co zrobi BMW trwały grubo ponad rok.

Zaprenumeruj już dziś. BMW Trends

Już po premierze BMW serii 4

Dziś, gdy jesteśmy już po premierze tych modeli i dokładnie wiadomo jako wyglądają ich przody, to możemy powiedzieć tylko jedno – BMW “nie zawiodło” i każdy z tych modeli otrzymał budzący kontrowersje front z dużymi pionowymi nerkami w centralnej części.

A jak Wam przypadł do gustu?

Ci, którzy go widzieli w większości twierdzą, że samochód prezentuje się dużo lepiej “na żywo”. My póki co nie dysponujemy swoimi zdjęciami, ale za to BMW podzieliło się z nami bardzo obszerną galerią zdjęć, gdzie każdy z Was może dowoli napatrzeć się na ten awangardowy przykład nowoczesnego designu.

Podoba Ci się nowy przód? – Ankieta

Design przedniej części nowego BMW serii 4

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Galeria zdjęć BMW

Podobne

BMW 8 Gran Coupe. Luksus ponad wszystko

Ofertę BMW uzupełniła seria 8 Gran Coupé – dynamicznie stylizowany sedan, w którym spróbowano połączyć sport z luksusem. Przez lata BMW do mistrzostwa doprowadziło opakowywanie sprawdzonych wcześniej komponentów mechanicznych nowymi karoseriami. Efektem są kolejne modele, które wypełniają nawet drobne nisze w ofercie. Najnowszą propozycją koncernu jest ósemka w wersji Gran Coupé, czyli podszyta sportem pochodna…

BMW E46 M3 GTR: Kapitan Ameryka

Zostało stworzone tylko w jednym celu – miało rozgromić konkurencję w American Le Mans Series. M3 GTR dowodzi, jak istotne w świecie motosportu jest czytanie regulaminów i interpretowanie na swoją korzyść wszelkich nieścisłości. (więcej…)