Kontrowersyjne BMW serii 4 - mamy obszerną galerię 90 zdjęć. Jesteście na to gotowi? - Trends Magazines

Kontrowersyjne BMW serii 4 – mamy obszerną galerię 90 zdjęć. Jesteście na to gotowi?

BMW serii 4 2020

Szum w wokół przedniego grilla i pionowych nerek w nowym BMW serii 4 oraz najnowszych odmianach M4 i M4 nie opuszczał BMW od czasu pierwszych zdjęć szpiegowskich, a dywagacje na temat tego, co zrobi BMW trwały grubo ponad rok.

Zaprenumeruj już dziś. BMW Trends

Już po premierze BMW serii 4

Dziś, gdy jesteśmy już po premierze tych modeli i dokładnie wiadomo jako wyglądają ich przody, to możemy powiedzieć tylko jedno – BMW “nie zawiodło” i każdy z tych modeli otrzymał budzący kontrowersje front z dużymi pionowymi nerkami w centralnej części.

A jak Wam przypadł do gustu?

Ci, którzy go widzieli w większości twierdzą, że samochód prezentuje się dużo lepiej “na żywo”. My póki co nie dysponujemy swoimi zdjęciami, ale za to BMW podzieliło się z nami bardzo obszerną galerią zdjęć, gdzie każdy z Was może dowoli napatrzeć się na ten awangardowy przykład nowoczesnego designu.

Podoba Ci się nowy przód? – Ankieta

Design przedniej części nowego BMW serii 4

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Galeria zdjęć BMW

Podobne

Tuning BMW E92 335i. Mocne, dyskretne i eleganckie

Piotr, występujący na forach jako Sabbath, prezentował na naszych łamach swoje czarne E46 coupé oraz Z3 2,8. Teraz wraca z E92 335i. Jak zwykle siła jego auta tkwi w aspektach technicznych i dyskretnej elegancji. Dbałość Piotra o samochody znana jest w całym regionie. Nie dziwi więc, że długo wybierał auto, którym chciał się zająć. Prezentowane…

Napęd 4×4 w BMW – poprzednicy xDrive

Napęd 4×4 w BMW – poprzednicy xDrive

Trzy dekady temu BMW zaprezentowało pierwszy powojenny model z napędem na cztery koła. W 1985 roku mało kto się spodziewał, że E30 325i Allrad otwiera nowy, niezwykle ważny rozdział w historii marki. Napęd 4x4 w BMW - a jak było wcześniej? Aktualnie co trzecie produkowane BMW ma napęd na wszystkie koła. Koncern zadbał, by klienci…