Khalid i jego niezwykłe BMW i8 - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
27 lutego 2021

Khalid i jego niezwykłe BMW i8

BMW “i” jest po raz kolejny jednym z oficjalnych partnerów kalifornijskiego festiwalu Coachella Valley Music and Arts.

Od dwóch lat, z myślą o tym wydarzeniu  BMW przygotowuje za pośrednictwem mediów społecznościowych unikalne projekty dla swoich modeli “i”. Tegoroczny, uderzający wygląd BMW i8 z płomieniami i wizerunkiem wilka inspirowany jest aktualną okładką albumu światowej gwiazdy – Khalida.

 

Khalid jest jednym z najpopularniejszych artystów swojego pokolenia. Nie jest więc zaskoczeniem, że został jedną z gwiazd trwającego od 12 kwietnia festiwalu. Swoim autem zainspirował też festiwalową flotę pojazdów dla BMW.

Podobne elementy jak na jego aucie znajdziemy też na okładce jego najnowszego albumu  “Free Spirit” – tak też napis  umieszczonyo z tyłu  i8 artysty. Droga do Coachella ucieleśnia mentalność Free Spirit, którą jest radość podróży z przyjaciółmi na jeden z największych festiwali muzycznych.

Interpretacja kreatywnego designu elektrycznych modeli z serii “i” podkreśla szczególny charakter  festiwalu Coachella, który po raz kolejny odbywa się w Empire Polo Club w Indio w Kalifornii.

Jeśli akurat do 21 kwietnia jesteście w USA warto tam się wybrać, by wziąć udział w festiwalu i zrobić zdjęcia specjalnie na tę okazje przygotowanych BMW “i”.

Fot. BMW

 

Podobne

Lotnicze silniki BMW. Od tego wszystko się zaczęło

Rzędowa szóstka BMW. Dlaczego jest otoczona taką legendą? Mało kto wie, że takim układem cylindrów dysponował pierwszy w historii marki silnik. Projektujący silnik Max Friz, który stworzył nie mniej kultowego dwucylindrowego boksera dla motocykli BMW, postawił na układ sześciu rzędowych cylindrów, gdyż gwarantował on równomierną i pozbawioną wibracji pracę w całym zakresie obrotów. Jednostka IIIa…

felgi BBS RS

BBS zbankrutował! Legendarny producent felg ma poważne kłopoty

Legendarna marka BBS złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Niemiecki producent felg jest w rękach firmy Nice Holdings Co. z Korei Południowej od 2015 roku.  To nie pierwszy raz gdy BBS zgłasza wniosek o ogłoszenie upadłości, tym razem przed niemieckim sądem. Dokument z 16 lipca 2020 jest trzecim w tego typu ciągu ostatnich 15 lat dla BBS, kiedy…