Kamper XXL - Volkswagen Grand California - Trends Magazines

Kamper XXL – Volkswagen Grand California

grand-california

W tym roku wiele osób wybrało wakacje w kraju. Mimo, że to druga połowa sierpnia, plaże i szlaki górskie są cały czas pełne. Jak w takiej sytuacji bezpiecznie wybrać się z rodziną na wakacje? Odpowiedź jest tylko jedna – kamperem! Spędzając wakacje w domu na kółkach unikamy zbyt bliskiego kontaktu z innymi osobami, a podróż odbywa się w gronie najbliższych. Dodatkowo nie musimy martwić się o nocleg czy jedzenie. Jesteśmy całkowicie niezależni.

Współczesne kampery przypominają kajutę jachtu, zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół i o wygodę użytkowników. Z uwagi na swoje gabaryty wymagają więcej precyzji w parkowaniu czy cofaniu, ale tutaj z pomocą kierowcy przychodzą systemy wspomagające takie jak np.: asystent parkowania czy funkcja ochrony bocznej, która ostrzega przed przeszkodami podczas manewrowania.

grand-california

Grand California

Dla wielu osób synonimem udanych wakacji jest niezależność i wygoda. Dla nich właśnie stworzono Grand Californię bazującą na dużym Volkswagenie Crafter. Bez względu na to, jak lubisz podróżować, w dwójkę czy z rodziną, możesz pozwolić sobie na odrobinę komfortu i całkowitą wolność. Przestronne wnętrza, prywatna łazienka z prysznicem i w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, zamrażarką, dają nam możliwość zaszycia się z dala od cywilizacji. W Grand Californii znajdziecie wystarczająco dużo miejsca, żeby zabrać ze sobą ulubione ubrania, zabawki czy sprzęt sportowy. Jeśli macie czworonożnego pupila, który w Wami podróżuje to i on znajdzie tu miejsce dla siebie. Powierzchnia auta jest prawie tak komfortowa jak dom, dzięki aż pięciu niezależnym strefom mieszkalnym. Przestrzeń i miejsca do przechowywania szczególnie docenią rodziny z dziećmi. Przez całą podróż, która dzieciom zawsze się dłuży, mogą one swobodnie i bezpiecznie bawić się przy stoliku. Grać w ulubione planszówki, rysować a nawet wygodnie zdrzemnąć się.

grand-california spanie

Prywatna łazienka

Wszystkich ucieszy prywatna łazienka. Kto lubi po ciemku przemykać do umywalni lub rankiem drżeć w zimnych wspólnych prysznicach? Nawet najzagorzalsi entuzjaści campingu ten element podróży chętnie zastąpią własnym prysznicem. Nowa Grand California ma kompletną łazienkę z prysznicem. Do tego powiększony 110-litrowy zbiornik świeżej wody i 90-litrowy zbiornik na brudną wodę umożliwiają zorganizowanie obozu – jeśli jest to dozwolone – z dala od kempingów, na łonie natury. Zbiorniki wyposażone są w czujnik poziomu, dzięki czemu można w porę uzupełnić zapasy wody.

grand-california łazienkaDom na kołach z tarasem

To jeszcze nie wszystko. Po całym dniu spędzonym na plaży czy górskiej wędrówce, można swobodnie odpocząć na świeżym powietrzu. Rozkładana markiza oraz stół kempingowy z dwoma krzesłami to standardowe wyposażenie tego modelu. Dzięki nim w kilka minut stworzysz komfortowy taras na świeżym powietrzu.

grand-california

Ciepło nawet w zimne dni

Polskie lato lubi się z nami przekomarzać. Zamienność pogody powoduje, że musimy być przygotowani zarówno na gorące, jak i na chłodne dni i noce, zwłaszcza teraz, pod koniec sierpnia, czy we wrześniu. Kaprysy aury nie zepsują nam jednak wakacji. System grzewczy zamontowany w Grand Californii ochroni nas przed kaprysem pogody. Teraz niestraszna nam chłodna bryza czy rześki poranek!

Grand California ma wszystko co jest potrzebne, by bezpiecznie spędzić tegoroczny, nawet późny, być może zahaczający o jesień urlop. Możesz podróżować jak i gdzie chcesz, korzystając z zalet posiadania prywatnej kuchni i łazienki. Bez stresu i zobowiązań.

grand-california wnętrze

Podobne

Arteon 2020 Shooting Brake i Limuzyna

Nowy Arteon – znamy ceny i wyposażenie

Można już zamawiać nowego Arteona oraz Arteona Shooting Brake. Cennik modelu otwiera Arteon z silnikiem 2.0 TSI 190 KM w wersji Essence dostępy od 158 390 zł. Silniki Aktualnie dostępne w sprzedaży są trzy jednostki napędowe (2 benzynowe i 1 turbodiesel) o mocy od 150 do 272 KM. Arteon i Arteon Shooting Brake w późniejszym…

NEC classic motor show preview

Which on back name investigating both phase between counter-productive chime desk took of dresses workmen. Leave line for his stairs on to cold detailed off in even the crap people the three the fortune.