JDM-y we Wrocławiu nie zapadają w sen zimowy - Trends Magazines

JDM-y we Wrocławiu nie zapadają w sen zimowy

Grupa JDM Wrocław spotyka się regularnie, co tydzień w niedzielne wieczory, właściwie przez cały rok. W letnim sezonie na parkingu Magnolia Park, w sezonie zimowym różnie – od jakiegoś czasu informacje podawane są bezpośrednio na grupie. Zwykle spoty są luźne, w towarzyskim klimacie.

Sama grupa dotyczy aut japońskich, jednak na spotach pojawiają się pasjonaci innych marek.

W dniu, w którym odwiedziliśmy spota, było kilka ciekawych JDM – różne modele Hondy Civic, Subaru Impreza WRX, Toyota Yaris GR, Nissany 350 Z, Mazda MX-5, a nawet Toyota Supra MK3.

Przyjechali także właściciele innych marek. Można było zobaczyć bardzo ciekawe zestawienie Alf Romeo Gulia i Gulia QUADRIFOGLIO.

Dodatkowo pojawiły się także egzotyki: Mercury Marquis oraz Lotus Elise z Klasycznej Strefy Wrocław.

Nie zabrakło reprezentacji Wrocławskich Car Spotów Skodą Suberb.

Informacji o spotach możecie wypatrywać na profilu grupy, zwykle są to niedziele o godz. 19:00.

Organizatorzy zapraszają w szczególności właścicieli aut japońskich, jednak mile widziane są inne marki. Oczywiście należy się zachowywać kulturalnie oraz nie łamać pozostałych punktów regulaminu parkingu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Pierwszy salon Pagani w Polsce

Pagani to jedna z najbardziej egzotycznych marek świata. Śmiało można zestawić ją razem z Bugatti i Koenigseggiem. Auta tej wyjątkowej marki można już kupować u oficjalnego dealera w Polsce. Właścicielami pierwszego w Polsce salonu Pagani jest Grupa Pietrzak. Warto tu wspomnieć, że Ci posiadają już na terenie kraju salony takich marek jak Alpine, Ferrari, Maserati czy…

Man making barbeque

Jaki grill wybrać?

Sezon grillowy nadchodzi wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zastanowić się, jaki sprzęt będzie nam służył podczas biesiad w ogrodzie w gronie najbliższych. Trzeba przyznać, że producenci oferują mnóstwo rozwiązań, a grille można dobierać wedle indywidualnych preferencji. Przedstawiamy te, które cieszą się największą popularnością. Grill węglowy Grill na węgiel jest tradycyjnym sprzętem, którego nie może…