Japoński tuning BMW 7 - Trends Magazines

Japoński tuning BMW 7

BMW zadbało, by amatorzy usportowionych limuzyn mogli dopasować najnowszą serię 7 do swoich potrzeb. W ofercie nie brakuje pakietu M Sport, jak również wielu rodzajów felg.

Japońskie 3D Design postanowiło postawić poprzeczkę jeszcze wyżej i przygotowało pakiet tuningowy dla siódemki. Jest on przeznaczony zarówno do bazowej wersji G11, jak również wydłużonej G12. Warunkiem jest wcześniejsze wyposażenie ich w pakiet M Sport. 3D Design dopasowało do nich poliuretanową dokładkę przedniego zderzaka oraz lotkę klapy bagażnika.

Niewiele? Być może. Przy tuningu limuzyny wskazany jest umiar, a seria 7 w japońskim wydaniu nie przekracza granicy dobrego smaku.

Podobne

Napęd xDrive w BMW – wszystko co musisz wiedzieć

BMW od zarania dziejów było kojarzone z tylnym napędem. Z czasem jednak moce silników zaczęły być na tyle duże, że konieczne było poprawienie trakcji. I tutaj pojawił się napęd na cztery koła. W języku BMW - xDrive.  Tylny napęd w kombinacji z mocnymi silnikami zbudował legendę BMW. Kiedy celem przestaje być uzyskiwanie jak najlepszych czasów…