Jak będzie wyglądała nowa ŠKODA OCTAVIA? - DESIGN - Trends Magazines

Jak będzie wyglądała nowa ŠKODA OCTAVIA? – DESIGN

Premiera nowego Golfa sugeruje, że w niedługim czasie koncern VAG zaprezentuje inne modele pokrewne. Jednym z nich jest ŠKODA OCTAVIA. Firma z Czech udostępniła dwa ekskluzywne szkice projektowe, ukazując jak wyglądać będzie czwarta generacja najlepiej sprzedającego się modelu w historii marki. Producent zapowiada, że zastosowany w aucie nowy język stylistyczny sprawi, że sylwetka nowej OCTAVII będzie jeszcze bardziej emocjonująca, a odmienione wnętrze będzie imponowało ogromem przestrzeni.

Pierwsze szkice projektowe ŠKODY OCTAVIA przedstawiają smukłą sylwetkę samochodu typu limo, z opadającą linią dachu w stylu coupé. Na uwagę zasługuje także nowo zaprojektowany front auta i tylne światła z krystalicznymi elementami. Czwarta generacja OCTAVII będzie kontynuować wyjątkową, bestsellerową historię modelu. Naszym zdaniem auto jest modne i klasyczne. Dzięki temu nie odstraszy swojej rzeszy klientów i będzie ponownie sukcesem. Czy wiecie, że pierwsza ŠKODA OCTAVIA pojawiła się na rynku 60 lat temu, a do dziś model ten sprzedał się w liczbie ponad 6,5 mln egzemplarzy.

Podoba Wam się?


Zamów prenumeratę

Podobne

radiowóz 525d nieoznakowane BMW

To niepozorne BMW to nieoznakowany radiowóz. Gdzie można je spotkać?

Białe BMW serii 5 Touring typoszeregu E61 to dość nietypowy wybór na nieoznakowany radiowóz. Niespodziewane spotkanie z tym 525d może skończyć się kontrolą i ukaraniem. Gdzie należy się go spodziewać?  Poza BMW serii 3 flota nieoznakowanych radiowozów kojarzona jest z takimi pojazdami, jak Opel Insignia, Skoda Superb, czy VW Passat B7. Dlatego białe 525d skutecznie unika…