IZERA to polskie samochody elektryczne. Który model wybieracie? - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

IZERA to polskie samochody elektryczne. Który model wybieracie?

Izera wersje hatchback i SUV widok z przodu

Dziś odbyła się premiera polskiej marki samochodów elektrycznych. Spółka ElectroMobility Poland zaprezentowała nazwę IZERA, logotyp, hasło oraz dwa modele pokazowe: hatchbacka oraz SUV-a.

Wybieramy ulubiony model

Który model IZERA wybierasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Hatchback

Jakie będą samochody IZERA?

Nazwa Izera pochodzi od Gór Izerskich, a słowa klucze dla tego projektu to asertywność, rodzinność i harmonia. Zobaczcie galerie zaprezentowanych modeli – trzeba przyznać, że pojazdy prezentują się bardzo atrakcyjnie. Poszczególne modele nie otrzymały jeszcze nazw, znamy jedynie markę. Nie zapomnijcie zagłosować- wybierzemy razem ciekawszą IZERĘ.

Co pod maską?

Niestety nie wiemy też nic o technologii tj. o silnikach, czy akumulatorach. Podczas prezentacji padła wartość teoretycznego zasięgu 400 km oraz, że IZERA będzie przyśpieszać od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 8 sekund. Producent pokazał też wnętrze modelu hatchback- trzeba przyznać, że nowoczesny kokpit i nastawiony na ergonomię design prezentują się imponująco. 

Wnętrze, detale, porównanie – galeria

Izera, czyli elektryczny napęd gospodarki.

Jesteśmy też największym krajem w Europie, który nie ma własnej marki samochodowej. Chcemy, żeby Izera mogła stać się katalizatorem zmian, które podniosą innowacyjność całej branży  – mówi Małgorzata Królak dyrektor biura projektu ElectroMobility Poland. 

Czas pokaże jak firma wywiąże się z zaprezentowanych założeń. My trzymamy kciuki i bardzo chcielibyśmy móc poinformować Was o tym, że polska motoryzacja ponownie z sukcesami produkuje samochody.

SUV

 

 

Podobne

Chiptunig BMW. Na co uważać? Jakie błędy są popełniane?

Temat modyfikacji elektroniki sterującej pracą silnika (tzw. chiptuning) w turbodoładowanych silnikach był już wielokrotnie poruszany. Dla przypomnienia, operacja taka pozwala uzyskać lepsze od seryjnych parametry jednostki napędowej (czasem i skrzyni biegów) wykorzystując rezerwy mocy przewidziane przez producenta. Tak jak wiele jest pozytywnych opinii na ten temat, doszukać możemy się również negatywnych. Częściowo spowodowanych przez strach…

Lew czy zebra? Jakim jesteś kierowcą?

Dla większości z nas jazda samochodem to nie tylko podróż z punktu A do B. To także sposób na pokazanie charakteru i wyrażenie emocji za kierownicą. Wyniki badania przeprowadzonego przez Kantar TNS na zlecenie Shell, pokazują jakimi typami zwierząt jesteśmy w polskiej drogowej dżungli. Ponieważ emocje nierozerwalnie towarzyszą nam podczas jazdy samochodem Shell, producent olejów silnikowych…