GRUBE DRIFTY W NOWYM BMW M3 ORAZ W BMW M4 - WIDEO - Trends Magazines

GRUBE DRIFTY W NOWYM BMW M3 ORAZ W BMW M4 – WIDEO

BMW M3 M4 drift

BMW od jakiegoś czasu udostępnia mediom nowe BMW M3 i BMW M4. Niektóre auta trafiły już do klientów, ale nikt jeszcze nie zrobił wypasionego filmu jak driftują nowe sportowe BMW. Firma miała tego dosyć i zaprosiła na Hockenheimring zawodników Red Bull Driftbrothers, dała im kluczyki do M3 i M4 i powiedzieli. „Bawcie się, a my to nakręcimy”. Oto film!

Jak komentuje sprawę BMW

Dwóch zawodowych kierowców driftingowych poprosiło o standardowe BMW M3 i BMW M4, pojechało na Hockenheimring na ostateczną jazdę próbną – i przywiozło ten film. Wielkie podziękowania dla Red Bull Driftbrothers i ich całego zespołu.

BMW M3 M4 drift

M Drift Analyzer

Ponieważ Elias i Joe byli również zainteresowani nowym M Drift Analyzer, Thomas, deweloper BMW M, dołączył do nich na niemieckim torze wyścigowym. My też jeździliśmy już nowym M3 i o tym jak się prowadzi dowiecie się z najnowszego numeru BMW Trends. Szykujemy też coś extra specjalnie na naszą stronę internetową: STAY TUNED!

Podobne

Używane BMW E39 540i (1996–2004). Zalety, wady i typowe usterki

Kwintesencja marki BMW, czyli zwarte nadwozie oraz mocny i jedwabiście pracujący silnik. A do tego bogate wyposażenie. Niestety, to już ostatni dzwonek, by kupić używane 540i. E39 w wersji 540i staje się towarem deficytowym. W najpopularniejszych serwisach nie znaleźliśmy nawet 200 ogłoszeń. A liczba będzie szybko topniała – obowiązujące na zachodzie Europy podatki za wysoką emisję dwutlenku węgla istotnie podnoszą koszty…

1976 BMW 530 MLE to ojciec wszystkich BMW M5- HISTORIA

Po roku żmudnej renowacji BMW South Africa zaprezentowało swój najnowszy projekt - BMW 530 MLE. To południowoafrykańskie "M5", które nie tylko powstało długo przed E28 M5, ale też było samochodem homologacyjnym- faktycznie zbudowanym do ścigania się. Gdy BMW South Africa chciało ścigać się w połowie lat 70., firma skorzystała z pomocy słynnego kierowcy wyścigowego i…