Godny następca Initial D! - Trends Magazines

Godny następca Initial D!

Od dłuższego czasu fani motoryzacji nie mają czego szukać w anime. Po zakończeniu 5 stage’a Initial D nie pozostało nam nic innego oprócz czekania na cud, który przyniesie nam następną godną uwagi produkcję. No i stało się! Nosi ona tytuł MF Ghost. Ten sam twórca, jedna z postaci również powróci no i czas akcji określany jako 202X. To wszystko napawa optymizmem i zachęca do wyczekiwania na rozpoczęcie emisji w 2023 roku.

Postacią, którą ponownie zobaczymy na ekranach jest Ryosuke Takahashi, tutaj założyciel MFG. Jest to organizacja zajmująca się ulicznymi wyścigami. Jako, że jest to następca Initial D, nie może tu zabraknąć Toyoty. W MFG zobaczymy jednak GT86, czyli również następcę głównej postaci z Initial D – Toyoty AE86. Będzie nią jeździł Kanata Rivington podejmujący często wyzwania od egzotycznych samochodów. Sądząc po trailerze jaki został ostatnio ujawniony zobaczymy tam m. in.: Alfe Romeo 4C, Lamborghini Huracan, Porshe 911 GT3, Ferrari 488 GTB i Alpine A110. Co ciekawe, według zapowiedzi wszystkie dźwięki silników pochodzą z nagrań realnych egzemplarzy.

Motywem jaki pojawiać ma się w anime jest również to, że w Japonii normą zostaną samochody autonomiczne. Wszystkim zainteresowanym, włącznie ze mną zostaje jednak poczekać do 2023 roku, gdy ekranizacja mangi MF Ghost zostanie ukończona.

Mateusz Zimoń

Ilustracje:ign.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Druciarstwo: BMW E36 przerobione na Nissana GTR

Musicie to zobaczyć. W USA ktoś postanowił przyspawać przód i tył z Nissana do BMW i opowiada w internecie o swoim "Skyline Project". Biedne E36... Biedny Skyline... Druciarstwo Najzabawniejsze jest jak głos w klipie ze stoickim spokojem opowiada, że zdecydował się na budowę tego szkaradztwa, bo nigdy nie powstał Skyline w wersji bez dachu... Z…

Recreational Vehicle Camping

Przyczepa kempingowa czy kamper? Na to warto zwrócić uwagę przed wakacjami

Caravaning w ostatnich latach zdecydowanie zyskał na popularności, co z pewnością ma związek z promowaniem takiej formy turystyki przez blogerów i vlogerów. Jedną z najważniejszych decyzji podczas planowania kempingowych wakacji jest wybór odpowiedniego pojazdu. Dowiedz się, kiedy warto postawić na przyczepę, a kiedy lepszą opcją może okazać się kamper. Samochód i uprawnienia Właściciele samochodów z…