Felgi BBS - zrób je sam i zjedz! - Trends Magazines

Felgi BBS – zrób je sam i zjedz!

felgi BBS RS

W sieci pojawił się bardzo ciekawy gadżet od 4Design by DW dla motoryzacyjnego maniaka. To foremka do zrobienia sobie czekoladowych BBSów!

Święta tuż tuż, więc czas pomyśleć o prezentach. 4Design by DW ma coś idealnego dla posiadaczy aut z felgami BBS (na pewno jest was wielu). Teraz możecie przygotować sobie jadalne felgi! Ta specjalna forma nazywa się Hanagata i dzięki niej możecie przygotować wasze ulubione kółka z czekolady. 

Formy zostały oficjalnie zaakceptowane przez firmę BBS i mamy dostępne cztery wzory widoczne na zdjęciach poniżej.

Firma 4Design by DW planuje rozszerzyć ofertę i wprowadzić nowe formy do robienia felg, a być może innych elementów motoryzacyjnych. My chcielibyśmy zjeść czekoladki w formie silnika R6! A wy?

Konrad Maruszczak

Podobne

Niedoceniony BMW E36 Compact 316i

Seria 3 Compact to jeden z bardziej niedocenianych modeli bawarskiego producenta aut. Nawet przez fanów marki to 3-drzwiowe BMW traktowane jest nieco po macoszemu. Jednak nie przez Damiana, który swój Compact przeistoczył w nietuzinkowy samochód. Pierwszy 3-drzwiowy hatchback stworzony na bazie serii 3 E36 zadebiutował w 1993 roku. Samochód miał charakterystyczny dla bawarskiej marki tylny…

Silesia Ring Sakura Kazoku

Jinshu, czyli pierwsze wiosenne starcie w ramach cyklu Tatakai’22!

Wiosenny wiatr, świecące słońce, a zamiast ćwierkających ptaków… samochody atakujące tor Silesia Ring podczas cyklu Tatakai'22. Jak było? Jinshu, pierwsza runda cyklu wyścigowego Grand Prix Sakura Kazoku Tatakai 2022, odbyła się zeszłej soboty na torze w Kamieniu Śląskim. Choć poranek okazał się być dość śliski dla kierowców próbujących swoich sił na pełnych slickach, co kończyło…