Felgi BBS - zrób je sam i zjedz! - Trends Magazines

Felgi BBS – zrób je sam i zjedz!

felgi BBS RS

W sieci pojawił się bardzo ciekawy gadżet od 4Design by DW dla motoryzacyjnego maniaka. To foremka do zrobienia sobie czekoladowych BBSów!

Święta tuż tuż, więc czas pomyśleć o prezentach. 4Design by DW ma coś idealnego dla posiadaczy aut z felgami BBS (na pewno jest was wielu). Teraz możecie przygotować sobie jadalne felgi! Ta specjalna forma nazywa się Hanagata i dzięki niej możecie przygotować wasze ulubione kółka z czekolady. 

Formy zostały oficjalnie zaakceptowane przez firmę BBS i mamy dostępne cztery wzory widoczne na zdjęciach poniżej.

Firma 4Design by DW planuje rozszerzyć ofertę i wprowadzić nowe formy do robienia felg, a być może innych elementów motoryzacyjnych. My chcielibyśmy zjeść czekoladki w formie silnika R6! A wy?

Konrad Maruszczak

Podobne

BMW 507 1957

To BMW zostało właśnie sprzedane za 2.000.000 dolarów!

Podczas gdy cała branża motoryzacyjna przeżyła ten rok, to aukcje klasyków kwitną. Amerykański serwis aukcyjny Bring a Trailer może pośredniczyć w jego największej sprzedaży w poniedziałek. BMW 507 Licytacja oszałamiającego BMW 507 z 1957 r. osiągnęła cenę $1,957,507. Do tej pory najdroższym samochodem, jaki kiedykolwiek sprzedano na Bring a Trailer, był Mercedes-Benz z 1956 300SL…

535i E12 BMW Supersprint wydech

Posłuchaj rasowego dźwięku silnika BMW E12 535i z nowym wydechem Supersprint – WIDEO

Podczas gdy tunery na całym świecie zajmują się produkcją części do nowych samochodów pojawiających się na scenie motoryzacyjnej, nieliczni wciąż opracowują rozwiązania dla starszych modeli. Tym razem za dźwięk BMW odpowiedzialni są inżynierowie z Supersprint.  Rynek klasycznych samochodów, jeśli chodzi o tuning, jest dość ograniczony z wielu powodów, więc to, co zrobił Supersprint jest warte…