FastPost – tanie i bezpieczne usługi kurierskie dla firm i instytucji - Trends Magazines
17 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

FastPost – tanie i bezpieczne usługi kurierskie dla firm i instytucji

Woman hand accepting a delivery of boxes from deliveryman

Rynek kurierski w naszym kraju ma się bardzo dobrze. Polacy przyzwyczaili się do zakupów przez internet, a także do przekazywania dokumentów i innej korespondencji już nie tylko przez pocztę, ale właśnie kurierów. Przewoźnicy oferują szybką i bezpieczną dostawę. Jednak trzeba zaznaczyć, że cena konkretnej przesyłki może się sporo różnić. Wszystko bowiem zależy od rodzaju paczki i jej gabarytów. Dlatego coraz popularniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z portali, które oferują możliwość porównania oferty różnych firm kurierskich i skorzystania z najlepszej opcji.

Kurier dla firmy

FastPost to portal, który cieszy się dużym zaufaniem klientów. I to zarówno tych instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Z usług firmy korzystają przedsiębiorcy, instytucje i osoby prywatne. Rozbudowany katalog usług przewoźników zadowala podmioty, które nadają małe paczki, jak i całe palety. Wśród korzystających z usług FastPost znajdują się sklepy internetowe, hurtownie budowlane, biura rachunkowe i wszystkie inne firmy, które w ramach swojej działalności wysyłają większą lub mniejszą liczbę przesyłek miesięcznie.

Podstawowym atutem korzystania z FastPost są względy finansowe. Dla przedsiębiorców przygotowano bowiem specjalne profity i atrakcyjne ceny. Firma gwarantuje stałość cen. Nie ma obaw, że pojawią się jakieś dodatkowe opłaty. Oprócz paczek w standardowych rozmiarach, w ofercie jest również wysyłka palet o niestandardowych wymiarach oraz przesyłek gabarytowych. Usługi obejmują teren całej Polski. Nie ma również przeszkód, aby nadać przesyłkę międzynarodową.

Z jakimi przewoźnikami współpracuje FastPost?

Co istotne, FastPost to także oszczędność czasu, który trzeba przeznaczyć na nadanie paczki. Korzystając z portalu, mamy dostęp do wszystkich firm kurierskich. Nie trzeba już wchodzić na stronę każdego przewoźnika i sprawdzać poszczególne oferty ani korzystać z infolinii kuriera. Taka różnorodność firm kurierskich dostępna w jednym miejscu zapewnia szeroki wybór i gwarancję najniższej ceny.

Wśród firm, z którymi współpracuje FastPost, znajdują się: DPD, UPS, FedEx, Poczta Polska, DHL, InPost, Rhenus Logistics, Raben, Pekaes. Jak widać, do wyboru są przewoźnicy, którzy dają szansę odbioru paczek w różnorodny sposób. W opcji są wysyłki z odbiorem osobistym pod konkretnym adresem, wysyłki do punktów odbioru oraz wysyłki do paczkomatów. Warto również wspomnieć, że FastPost jest także zintegrowany z Portalem Allegro. Użytkownicy nadający paczki mają zatem szeroki wachlarz możliwości.

Jak wygląda proces nadania przesyłki?

Nadanie paczki za pośrednictwem portalu nie powinno nikomu sprawić trudności. Na stronie internetowej pośrednika znajduje się prosty formularz. Należy jedynie wybrać rodzaj przesyłki (paczka, koperta, paleta) oraz wpisać wymiary przesyłki w centymetrach (długość, szerokość, wysokość) i jej wagę w kilogramach. Następnie wskazać rodzaj opakowania i miejsca nadania oraz odbioru.

Po zatwierdzeniu wpisanych danych, otrzymujemy listę kurierów wraz z proponowanymi cenami przesyłki danej paczki. Po wybraniu konkretnego kuriera należy uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy. Co istotne, po założeniu konta na portalu, informacje adresowe pozostają w pamięci systemu i nie trzeba już każdorazowo ich wypełniać.

Podobne

Druciarstwo: BMW E36 przerobione na Nissana GTR

Musicie to zobaczyć. W USA ktoś postanowił przyspawać przód i tył z Nissana do BMW i opowiada w internecie o swoim "Skyline Project". Biedne E36... Biedny Skyline... Druciarstwo Najzabawniejsze jest jak głos w klipie ze stoickim spokojem opowiada, że zdecydował się na budowę tego szkaradztwa, bo nigdy nie powstał Skyline w wersji bez dachu... Z…

Test_BMW_225xe_widok z tyłu

225xe – rodzinny van z genami BMW i8

Dodatkowy silnik elektryczny potrafi znacząco zmienić charakter auta. Przekonaliśmy się o tym podczas testu 225xe – rodzinnego vana z genami BMW i8. BMW serii 2 Active Tourer został wprowadzony na rynek w 2014 roku. Rodzinny van, który w bazowej wersji ma napęd na przednią oś oraz trzycylindrowe silniki, wzbudził wiele kontrowersji. Rynek jednak dobrze przyjął samochód o typowych dla BMW ponadprzeciętnych…