"Dlaczego Pan driftował na rondzie?" - "Bo lubię". - Trends Magazines

„Dlaczego Pan driftował na rondzie?” – „Bo lubię”.

Drift na rondzie, to drift na rondzie i po drążyć temat? Teraz jednak kierowca tego BMW długo nie pojeździ „bokiem”, ani w ogóle, bowiem może otrzymać zakaz prowadzenia pojazdów. 

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, że kierowca BMW driftuje po rondzie w centrum Jawora, w województwie dolnośląskim. Na wideo natrafili też policjanci, którzy zajęli się ustaleniem sprawcy.

Jak tłumaczy asp. szt. Ewa Kluczyńska, policjantom już po kilku godzinach od publikacji filmiku w mediach społecznościowych udało się ustalić, kto jest odpowiedzialny za drift na rondzie. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego. „W rozmowie z policjantami mężczyzna przekazał, że wykonywał drift na drodze publicznej, bo po prostu lubi to robić” – powiadomiła Kluczyńska. 

Za swoje „pasje” przyjdzie mu jednak słono zapłacić. Policjanci ustalili, że 27-latek w czerwcu miał odebrane prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za drift na rondzie usłyszał dwa zarzuty – odpowie za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi mu kara grzywny do 3 tys. zł. Natomiast za jazdę bez uprawień może otrzymać grzywnę w wysokości 5 tys. zł i zakaz prowadzenia pojazdów.  

 

4 komentarze

  1. Ja mam jedno pytanie można driftować nie bokiem. Do jasnej niedoli drift polega na kontrolowanym wprowadzeniu pojazdu w poślizg czytaj latanie bokiem. Osoby piszące wypowiadające się powinny zagłębić się co nieco w temacie o którym piszą. Co nie zmienia faktu popełnienia wykroczeń za które kierujący zostanie ukarany.

    1. Faktycznie, nasz błąd. Chodzi o zakaz prowadzenia pojazdów, który może być nieunikniony dla tego „kowboja” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW M2 złodzieje

Ukradli mu BMW M2, a on odzyskał je w dwie godziny. Kim jest? Mamy też nagranie z kradzieży

Kim jest właściciel BMW M2, który potrafi odzyskać skradzione auto w środku nocy w dwie godziny? Odpowiedzi na to pytanie szuka Duży w maluchu - zapraszamy na wywiad o biznesie, złodziejach i policji.  https://www.youtube.com/watch?v=ug69vEAXwA0 Oryginalne nagranie z kradzieży BMW M2 Zapraszamy też na obejrzenie oryginalnego nagrania z przydomowej kamery, która zarejestrowała kradzież sportowego BMW M2. https://www.youtube.com/watch?v=qtCo86jw_Es…

jeździk BMW

BMW KIDS: radość z jazdy dla najmłodszych

Twoja pociecha kocha BMW tak jak Ty? Dzięki BMW KIDS COLLECTION marzenie o własnym BMW staje się teraz dla najmłodszych miłośników BMW jeszcze bardziej realne. M8 czy i8? Popularny BMW BABYRACER III doczekał się elektrycznego rodzeństwa: nowy JEŹDZIK BMW M8 GTE i JEŹDZIK BMW i8 zapewniają aktywną przyjemność jazdy. Co na pokładzie? Oryginalne brzmienie silnika BMW, efekty świetlne…