Zaparkowane auto blokuje budowę pasażu w Łodzi. "Reżyseria Stanisław Bareja": - Trends Magazines

Zaparkowane auto blokuje budowę pasażu w Łodzi. „Reżyseria Stanisław Bareja”:

Skoda blokuje budowę pasażu

Centrum Łodzi wzbogaci się o nowy dukt. Pasaż Majewskiego zastąpi dziki parking przy ul. Jaracza, ale jest pewien problem- na środku placu budowy stoi zaparkowana Škoda Fabia.

https://www.facebook.com/lodzpl/posts/10157871431704864

Wszystko wskazuje na to, że firma realizująca projekt jest obecnie bezradna. Dookoła Škody budowa pasażu trwa w najlepsze, ale kawałek chodnika z trylinek, na którym mieści się Fabia pozostał nietknięty. Nie znamy statusu prawnego tego pojazdu i nie wiemy dokładnie dlaczego jeszcze się tam znajduje.

Łódź ma poczucie humoru!

Z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji. Póki co raportujemy, że z poczuciem humoru do całej sytuacji odnosi się samo miasto Łódź. Prezentowana fotografia pochodzi właśnie z oficjalnego fanpage’a miasta i podpisana jest tekstem „Mój jest ten kawałek podłogi”.

Tak wyglądało miejsce, gdzie powstaje pasaż:

Pasaż Majewskiego

źródło: Łódź, Urząd miasta Łodzi

Podobne

kobieta młoda modelka dziewczyna portret delikatny

Pielęgnacja włosów – czym kierować się podczas wyboru kosmetyków?

Słaba kondycja włosów, puszenie się fryzury, nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy i wiele innych problemów może być związanych ze stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków. Wbrew pozorom nie zawsze znana marka lub dobre opinie o produkcie powinny mieć wpływ na decyzje podejmowane podczas zakupów. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wybierania kosmetyków do pielęgnacji włosów. Rodzaj włosów i…

BMW 328 Hommage hero car

Koncepty zwykle wybiegają w przyszłość, ale ten czerpie z przeszłości – BMW 328 Hommage

Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zwykle wybiegają w przyszłość, prezentując wizjonerski potencjał ich twórców. Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Auta studyjne spełniają też szereg ważnych funkcji; niektóre prezentują potencjał stylistyczny marki, inne pomagają opracować i zaimplementować nowe technologie lub stworzyć ostateczny…