Zaparkowane auto blokuje budowę pasażu w Łodzi. "Reżyseria Stanisław Bareja": - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

Zaparkowane auto blokuje budowę pasażu w Łodzi. “Reżyseria Stanisław Bareja”:

Skoda blokuje budowę pasażu

Centrum Łodzi wzbogaci się o nowy dukt. Pasaż Majewskiego zastąpi dziki parking przy ul. Jaracza, ale jest pewien problem- na środku placu budowy stoi zaparkowana Škoda Fabia.

https://www.facebook.com/lodzpl/posts/10157871431704864

Wszystko wskazuje na to, że firma realizująca projekt jest obecnie bezradna. Dookoła Škody budowa pasażu trwa w najlepsze, ale kawałek chodnika z trylinek, na którym mieści się Fabia pozostał nietknięty. Nie znamy statusu prawnego tego pojazdu i nie wiemy dokładnie dlaczego jeszcze się tam znajduje.

Łódź ma poczucie humoru!

Z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji. Póki co raportujemy, że z poczuciem humoru do całej sytuacji odnosi się samo miasto Łódź. Prezentowana fotografia pochodzi właśnie z oficjalnego fanpage’a miasta i podpisana jest tekstem “Mój jest ten kawałek podłogi”.

Tak wyglądało miejsce, gdzie powstaje pasaż:

Pasaż Majewskiego

źródło: Łódź, Urząd miasta Łodzi

Podobne

BMW 328 Hommage hero car

Koncepty zwykle wybiegają w przyszłość, ale ten czerpie z przeszłości – BMW 328 Hommage

Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zwykle wybiegają w przyszłość, prezentując wizjonerski potencjał ich twórców. Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Auta studyjne spełniają też szereg ważnych funkcji; niektóre prezentują potencjał stylistyczny marki, inne pomagają opracować i zaimplementować nowe technologie lub stworzyć ostateczny…

BMW – NAJBARDZIEJ POPULARNE WIDEO NA YOUTUBE.COM- VIDEO

Zastanawialiście się kiedyś, co "wyskoczy", gdy wyszukamy w popularnym serwisie youtube.com hasło "BMW" i posortujemy po ilości wyświetleń? Mnie dziś to gryzło, więc postanowiłem sprawdzić. Najczęściej, bo aż 89M razy wyświetlone zostało wideo Night Lovell - Still Cold / M4 Performance (Prod. Dylan Brady). To klip w stylu Gateway in Stockholm, ale zamiast odgłosów ulicy słyszymy…