Zaparkowane auto blokuje budowę pasażu w Łodzi. "Reżyseria Stanisław Bareja": - Trends Magazines

Zaparkowane auto blokuje budowę pasażu w Łodzi. „Reżyseria Stanisław Bareja”:

Skoda blokuje budowę pasażu

Centrum Łodzi wzbogaci się o nowy dukt. Pasaż Majewskiego zastąpi dziki parking przy ul. Jaracza, ale jest pewien problem- na środku placu budowy stoi zaparkowana Škoda Fabia.

https://www.facebook.com/lodzpl/posts/10157871431704864

Wszystko wskazuje na to, że firma realizująca projekt jest obecnie bezradna. Dookoła Škody budowa pasażu trwa w najlepsze, ale kawałek chodnika z trylinek, na którym mieści się Fabia pozostał nietknięty. Nie znamy statusu prawnego tego pojazdu i nie wiemy dokładnie dlaczego jeszcze się tam znajduje.

Łódź ma poczucie humoru!

Z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji. Póki co raportujemy, że z poczuciem humoru do całej sytuacji odnosi się samo miasto Łódź. Prezentowana fotografia pochodzi właśnie z oficjalnego fanpage’a miasta i podpisana jest tekstem „Mój jest ten kawałek podłogi”.

Tak wyglądało miejsce, gdzie powstaje pasaż:

Pasaż Majewskiego

źródło: Łódź, Urząd miasta Łodzi

Podobne

BMW E28 533i widok z boku

Dowiedz się, które kolory nadwozia najczęściej wybierają klienci

Kolory: Biały pozostaje najpopularniejszym kolorem pojazdu na świecie; producenci samochodów wyprodukowali 81% pojazdów w neutralnych odcieniach bieli, czerni, szarości i srebra Axalta (wiodący światowy dostawca farb płynnych i proszkowych), opublikował swój 68. doroczny raport globalnej popularności kolorów w motoryzacji, w którym ujawniono, że najczęściej spotykane obecnie kolory motoryzacyjne na drogach to biały (38%), czarny (19%)…