Coś dla pasjonatów klasycznej i zabytkowej motoryzacji - Volkswagen Bank i dom aukcyjny - Trends Magazines

Coś dla pasjonatów klasycznej i zabytkowej motoryzacji – Volkswagen Bank i dom aukcyjny

Czerwony VW GArbus z tablicą rejestracyjną Ardor Auctions

Volkswagen Bank, posiadający w ofercie kredyt gotówkowy na dowolny cel, w tym na klasyka, w kwietniu 2022 r. rozpoczął współpracę z Ardor Auctions. To jedyny w Polsce dom aukcyjny dla pasjonatów klasycznej i zabytkowej motoryzacji.

Partnerstwo między Volkswagen Bank i Ardor Auctions otwiera wiele możliwości – głównie dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Goście domu aukcyjnego będą mogli na miejscu zapoznać się z ofertą banku, w ramach której na szczególną uwagę zasługuje atrakcyjnie oprocentowany kredyt na klasyka. Tym samym będą mogli zrobić pierwszy krok do realizacji marzenia o własnym oldtimerze lub youngtimerze.

– Klasyczne auta w naturalny sposób stanowią pomost między latami, które są już za nami, a współczesnością. Ich ponadczasowe piękno zachwyca nawet tych, którzy na co dzień twardo stąpają po ziemi. Nie dziwi zatem, że klasyki cieszą się coraz większą popularnością. Jesteśmy dumni, że jako Volkswagen Bank możemy wspierać realizację marzeń o własnym oldtimerze lub youngtimerze. Pragniemy, aby pasjonaci klasycznej motoryzacji kojarzyli nas jako bank, który rozumie ich pasję i ma dla nich odpowiednią ofertę –podkreśla Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce, który dostarcza produkty bankowe w ramach Volkswagen Financial Services.

Kredyt na klasyka

Kredyt gotówkowy od Volkswagen Bank to idealna opcja dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Finansowanie można wykorzystać nie tylko na kupno wymarzonego samochodu, ale także np. na potrzebne do jego remontu części, transport oraz bieżącą renowację lub rozbudowę warsztatu. Maksymalna kwota kredytu, o jaką można się starać, to nawet 50 tys. zł. W promocyjnej ofercie prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%, a oprocentowanie 8,87%, RRSO 9,24%*.

Zainteresowanie autami klasycznymi rośnie zarówno wśród pasjonatów spędzających każdą wolną chwilę w garażu, kolekcjonerami powiększającymi swoje zbiory wyszukanymi egzemplarzami, jak i wśród osób szukających nowych sposobów na ulokowanie nadwyżki oszczędności. Zakup ponadczasowych modeli może być doskonałą lokatą, a coraz częściej dobrą długoterminową inwestycją. Przede wszystkim to jednak spełnienie marzeń. Cieszy nas fakt, że marka taka jak Volkswagen Bank wspiera fanów klasycznej motoryzacji. Nie możemy doczekać się efektów tej współpracy – komentuje Przemysław Grygiencze, Dyrektor Generalny w Ardor Auctions.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe, lokaty, karty bankowe, kredyty, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. Więcej informacji na stronie internetowej Volkswagen Financial Services.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

O czym (nie)musi pamiętać kierowca w 2021 roku?

Nowy rok niesie ze sobą szereg zmian bardzo istotnie wpływających na codzienność kierowców. Część z nich już obowiązuje, cześć zacznie obowiązywać niebawem, część nadal mielona jest przez tryby machiny legislacyjnej. O czym musicie wiedzieć żeby w grudniu 2021 roku nadal cieszyć się z posiadania Prawa Jazdy i dowodu rejestracyjnego? Zapraszamy do naszego podsumowania. Na początek…

BMW 8 przeszło facelifting. Pobawmy się w znajdywanie różnic

Czasami producenci przeprowadzają kosmetyczne zmiany w niektórych modelach, aby nieco odświeżyć model i przedłużyć jego byt na rynku. W przypadku BMW Serii 8 mamy dokładnie taki przypadek. Różnice są praktycznie niezauważalne. BMW Serii 8 (G14, G15, G16) jest na rynku od 2018 roku. Po czterech latach przyszedł czas na facelifting i to we wszystkich wariantach…