Budda podarował mu BMW M3 CS, a ten go sprzedaje. Potrzebna jest fortuna - Trends Magazines

Budda podarował mu BMW M3 CS, a ten go sprzedaje. Potrzebna jest fortuna

Budda BMW M3 CS

Budda ostatnio znany jest obdarowywania innych swoimi samochodami. Jego garaż do skromnych nie należy, a jednym z jego aut było niebieskie BMW M3 CS, które przekazał jednemu ze swoich fanów. Ten jednak teraz odsprzedaje prezent. Cena auta zwala z nóg!

Ostatnio było głośno o youtuberze Kamilu Labudda ps. Budda, który zorganizował loterię, w której można wygrać samochód. W puli ma ich aż 7 i to nie byle jakich. Na liście m.in. nowe BMW M3 Touring, Audi RS6 i trzy sztuki E46. 

To jednak nie pierwsza tego typu akcja Buddy, który już wcześniej w tym roku podarował niebieskie mocno stuningowane BMW M3 CS. Auto trafiło w ręce Pana Aleksandra ze Szczecina, a teraz wylądowało na portalu aukcyjnym. 

Budda rozdaje samochody. Do zgarnięcia m.in. 4 mocne BMW

Wygrana supersamochodu na loterii oczywiście nie oznacza, że samochód musi zostać z nami na zawsze. Według prawa jednak, aby uniknąć podatku, nagroda (niezależnie od tego, czy to jest samochód, czy inny przedmiot) powinna pozostać w naszych rękach co najmniej sześć miesięcy. 

Wygrane BMW M3 CS Buddy zostało wystawione na sprzedaż za kosmiczną kwotę 649 000 zł. 

Ile Budda może zarobić na loterii?

Przypomnijmy, że aby wziąć udział należy kupić losy w postaci e-book. Koszt jednego losu to 39 zł, ale oczywiście im więcej ich kupimy, tym większą szansę mamy na wygraną. Przy większej ilości losów cena jest korzystniejsza:

  • 1 los – cena 39 złotych
  • 3 losy – cena 79 złotych
  • 6 losów – cena 139 złotych
  • 10 losów – cena 199 złotych

Redaktorzy serwisu android.com postanowili policzyć, ile potencjalnie youtuber może zarobić na głośnej loterii. Jeśli udział weźmie 100 tys. osób, wówczas Budda może zgarnąć 16 443 740 złotych, przy odjęciu wartości samochodów (ok. 7 mln zł). Gdy liczba osób biorących udział w loterii wyniesie 200 tys., wówczas Budda zarobi ponad 36 mln zł! Jego filmik promocyjny w ciągu 12 dni obejrzało już 1,5 mln fanów, więc jest szansa, że sporo osób weźmie udział w konkursie. 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Czekając na lato…

Lato, słońce, kolorowe krajobrazy. Któż nie tęskni za tym wszystkim, gdy za oknem chłód i śnieg? Cóż, pozostaje czekać. Tymczasem poznajcie należącego do Michała Golfa I Cabrio. To auto uwielbia słoneczne kąpiele i leniwą jazdę dla czystej przyjemności. Michał od dawna myślał o kupnie pierwszej generacji Golfa. Miał jednak konkretne wymagania, co utrudniało poszukiwania. Golf miał mieć z tyłu wąskie…

Nic nie będzie już takie samo?

Już dziś o godzinie 15.00 rozpocznie się GP Węgier, które miejmy nadzieję, będzie warto obejrzeć. Flaki z olejem Jeszcze niedawno można było śmiało odpuścić sobie śledzenie relacji F1 w jakichkolwiek mediach, bo większość wyścigów odbywało się według schematu: 1. Ktoś z Mercedesa startuje z Pole Position. 2. Procesja do mety, gdzie najciekawsze co się mogło…