BMW M3 CS G-Power to prawdziwy pocisk! - Trends Magazines

BMW M3 CS G-Power to prawdziwy pocisk!

BMW M3 CS G80 G-Power 5

Auta, które wyjeżdżają z garażu G-Power zawsze robią piorunujące wrażenie jeśli chodzi o osiągi. Potężna moc w połączeniu z poprawionymi właściwościami aerodynamicznymi sprawiają, że szybkie BMW M, stają się jeszcze szybsze. Co oferuje BMW M3 CS G-Power?

BMW M3 CS to lżejsza, mocniejsza i bardziej bezkompromisowa wersja i tak już mocnej M-trójki. 3-litrowa jednostka R6 generuje teraz 550 KM (tyle samo ile M4 CSL) i 650 Nm, co pozwala osiągnąć czas 3,4 s w przyspieszeniu 0-100 km/h. Specjaliści od G-Power jednak mają swoje metody na poprawienie tych liczb. 

BMW M3 CS od G-Power występuje w kilku wariantach

Tuner ma kilka propozycji na temat mocy silników. Podstawowy wariant to 620 KM i 750 Nm, które udało się uzyskać poprzez zainstalowanie oprogramowania i wymianę tylnego tłumika. Kolejny poziom zwiększa moc M3 CS do 670 KM i 800 Nm – dzięki 
oprogramowaniu oraz instalacji układu wydechowego, który obejmuje tłumik środkowy i tylny. Obniża on ciśnienie zwrotne spalin, co zapewnia zoptymalizowanie przepływu spalin i w efekcie lepszą wydajność. 

https://trends.com.pl/bmw-m5-cs-g-power-hurricane-rr-prawdziwy-huragan/

W najbardziej ekstremalnym poziomie ulepszenia, sześciocylindrowy silnik S58 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności trzech litrów, wytwarza potężne 720 KM i 850 Nm! Dodatkowo, w tym wariancie można podnieść limit prędkości do 320 km/h.

Oprócz modyfikacji mechanicznych, G-Power zadbał też o odpowiedni wygląd. Kute felgi Hurricane RS mają wymiary 9×20″ i 10,5×20″ i opony w rozmiarze 285/30R20 oraz 295/25.

Karoseria zyskała także kilka elementów z włókna węglowego – ten materiał widać też na kilku akcentach w kabinie. 

Rekord! G-Power wycisnęło z M4 aż 600 KM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Rusza sezon Mazda MX-5 Cup Poland

Nowy puchar wyścigowy Mazda MX-5 Cup Poland jest gotów do startu. Dziesięć wyczynowych roadsterów zostało zaprezentowanych mediom i partnerom podczas imprezy na Autodromie Słomczyn pod Warszawą, ogłoszono też nazwiska części kierowców, którzy wystartują w pierwszych rundach na Torze Poznań w dniach 11-13 czerwca. Za inicjatywą powstania nowego, jednomarkowego pucharu wyścigowego stoi firma UNITEL Motorsport, której…

BMW E36 323i

Ile kosztowało BMW E36 jako nowe?

Pewnie nie jeden z was zadawał sobie do pytanie. Dotarliśmy do starego cennika jednego z pierwszych dealerów BMW w Polsce i wiemy, ile kosztowało nowe BMW E36 w salonie. Zapraszamy do podróży w czasie! BMW E36 to w Polsce ikona. Z jednej strony auto ma zszarganą opinie przez wiele egzemplarzy po agro-tuningu i łysych "dresów",…