BMW M240i M Performance - w oczekiwaniu na M2 - Trends Magazines

BMW M240i M Performance – w oczekiwaniu na M2

BMW pokazało pakiet stylistyczny do Serii 2 w nadwoziu coupe. Patrząc na auto można zadać sobie pytanie – po co mi M2? “Dwójka” w biżuterii od M Performance wygląda świetnie, a do tego odmiana M240i jeździ równie dobrze.

Jeżeli wygląd zwykłego M240i nie powoduje u was szybszego bicia serca, możecie zainwestować w pakiet części i akcesoriów M Performance. Nie ogranicza się on tylko do wlotów powietrza, większych felg czy efekciarskiego grilla. Na życzenie możecie doposażyć Serię 2 w dodatki z prawdziwego włókna węglowego – dokładki przedniego zderzaka, progi, grill i lusterka. Z tego samego materiału wykonano też spoiler (w zasadzie lotkę) oraz dyfuzor. 

Do wykończenia swojej Serii 2 możecie zamówić trójkolorowe pasy na karoserii, jak również czerwone zaciski, które kryją się za 18- lub 20-calowymi felgami. Dostępna są trzy wzory. Możecie też mieć hologramy “M”, wyświetlające się po otwarciu drzwi. Marzenie gadżeciarza! Zmiany nie ominęły też wnętrza. Tam zażyczyć sobie możecie kubełkowe fotele (wyglądają obłędnie), kierownicę na wpół obszytą alcantarą, inną gałkę do zmiany biegów, a nawet etui na pilota. I spójrzcie na ten korek wlewu paliwa! 

BMW nie wspomniało nic o pakiecie podnoszącym moc, ale jeśli zdecydujecie się na wersję M240i z pewnością “Będziecie Mogli Wyprzedzać”. Pod maską pracuje klasyka BMW, czyli rzędowa “szóstka”, oczywiście doładowana (turbo typu TwinScroll) o mocy 374 KM i 500 Nm. Na razie auto oferowane jest tylko z automatem, pierwsza setka pojawia się już po 4,3 s. Jeśli nie wystarczają wam takie osiągi, musicie poczekać na M2. Na razie nie słychać, żeby ptaszki ćwierkały o dacie premiery najostrzejszej odmiany. Pozostaje wam BMW Serii 2 w sosie M Performance, albo uzbroić się w cierpliwość. 

Konrad Maruszczak

Podobne

Kobieta usuwa śnieg z auta

Dlaczego warto, a nawet trzeba posiadać kosmetyki samochodowe i akcesoria do auta?

Pielęgnacja samochodu jest niezwykle ważna. Dlatego kosmetyki i akcesoria samochodowe są niezbędne w skutecznym dbaniu o pojazd. Dlaczego warto dbać o samochód? Każdemu pojazdowi trzeba poświęcić sporo uwagi, aby prezentował świetny poziom techniczny i wizualny. Im pojazd jest starszy, tym większą wagę powinniśmy przykładać do jego pielęgnacji ze względu na zwiększone prawdopodobieństwo usterek i występowanie…

BMW i4

BMW i4: jeszcze więcej mocy!

Podczas ostatniej konferencji rocznej BMW Group po raz pierwszy pokazano nowe BMW i4 bez kamuflażu. Dane potwierdzają, że model ma więcej mocy od iX. Oto jest! BMW i4 to w pełni elektryczne, 4-drzwiowe Gran Coupé Jego premiera planowana jest na 2021 rok wraz z modelem BMW M Performance. Idealna równowaga między typową dla BMW sportową charakterystyką, komfortem…