BMW Klub Mazowsze zakończył sezon 2017 - Trends Magazines

BMW Klub Mazowsze zakończył sezon 2017

Z okazji kończącego się sezonu, BMW Klub Mazowsze zorganizował ostatni zlot w roku 2017.
Impreza odbyła się 16 września w „Zajeździe Pauza” w Maryninie koło Serocka, gdzie klub organizuje większość swoich zlotów.

Dzięki uprzejmości właścicieli zajazdu, odgrodzony został plac driftingowy, a także wydzielona aleja promocyjna, gdzie stanęły stoiska sponsorów klubu. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy Detail Club Auto Detailing, BMW Code kodowanie, Hydro Krycie hydrografika Warszawa, oraz Wulkanizacja 24H Serwus.

Na zlot zjechało około dziesięciu klubów z całego województwa mazowieckiego.
Dzięki tak ogromnej frekwencji, można było podziwiać wiele pięknych i nietuzinkowych aut.

Nie zabrakło też konkurencji na najniższe auto, najładniejszą felgę czy najgłośniejsze audio.
Firma Detail Club wręczyła też vouchery właścicielom trzech najładniejszych według nich samochodów.

BMW Klub Mazowsze przeprowadził również zbiórkę karmy dla psów, która została przekazana do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Milanówku.
Oprawę muzyczną zapewniał DJ Zimny.

BMW Klub Mazowsze serdecznie zaprasza na zloty w sezonie 2018.

Fot. BMW Klub Mazowsze

Podobne

Ciekawie zmodyfikowane klasyczne BMW E30

Co we współczesnym świecie łączy dwojga ludzi? Niektórzy twierdzą, że wspólny kredyt hipoteczny. Marcina i Anitę połączyło jednak coś zupełnie innego – wspólna pasja i zamiłowanie do aut marki BMW. Razem bardzo ciekawie zmodyfikowali klasyczne E30. Różne modele bawarskiego producenta służyły w rodzinie Marcina i Anity od dawna. Oboje byli i nadal są wielkimi fanami…

Regały na opony – kilka porad w zakupie profesjonalnych regałów

Regały na opony to meble wykorzystywane przede wszystkim w specjalistycznych sklepach, a niekiedy także w warsztatach samochodowych, skupach aut, lub salonach sprzedaży. Regały nadają się nie tylko do przechowywania i ekspozycji sprzedawanych opon. Są również bardzo przydatne w czasie urządzania witryn sklepowych – pozwalają na takie ułożenie opon, by wydobyć ich najatrakcyjniejszy profil. Poniżej udzielamy…