BMW Art Cars na torze w Belgii - zobacz je wszystkie - Trends Magazines

BMW Art Cars na torze w Belgii – zobacz je wszystkie

Fani marki wiedzą, że BMW Art Cars to motoryzacyjne dzieła sztuki. Od czasu do czasu pojawiają się nowe modele, ale te pokazane na belgijskim torze Zolder to kolekcja tych klasycznych. Zobacz wszystkie BMW Art Cars na filmie.

W miniony weekend na torze Zolder w Belgii fani BMW mieli swoje święto, bowiem odbyła się tam impreza „BMW Fan Day”. Event był oficjalnie patronowany przez belgijski oddział BMW. Zdecydowanie najciekawszym elementem były wyjątkowe BMW Art Cars. 

Niektóre z nich można było jakiś czas temu oglądać w Warszawie, ale ilość zgromadzona na Zolder Circuit robi wrażenie. Można było tam zobaczyć m.in. BMW E9 3.0 CSL, czyli Batmobila, wyścigowe BMW E30 M3, BMW Z1 stworzone przez malarza A. R. Pencka, czy BMW E92 M3 GT2. Wszystkie te pojazdy możecie zobaczyć na krótkiej relacji wideo z wydarzenia. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Clio R.S.16 – Galeria

Z okazji 40-lecia Renault Sport zaprezentowało samochód koncepcyjny Clio R.S.16. W niespełna pięć miesięcy zespół Renault Sport zrealizował nieco szalony pomysł zainstalowania 275-konnego silnika 2.0 turbo o momencie obrotowym 360 Nm pod maską Clio R.S. Aby w pełni wykorzystać potencjał tej potężnej jednostki, montowanej w Mégane R.S. 275 Trophy-R, Clio R.S.16 zostało wyposażone w układ…

Ceramiczne układy hamulcowe dla BMW

Przez lata ceramiczne układy hamulcowe były zarezerwowane dla supersamochodów. Rozwiązanie pozwoli staje się coraz bardziej dostępne. Na popularyzację ceramiki poczekamy jednak wiele lat. Szkoda, bo ceramiczne układy hamulcowe są wyjątkowo odporne na zużycie, a przy okazji wykazują imponującą odporność na przegrzanie. Nie zaszkodzi im nawet wielokrotne hamowanie z maksymalnej prędkości. Ceramika wytrzymuje temperaturę rzędu 1400…