Anita Włodarczyk złapała złodzieja samochodów. Gość się nieźle zdziwił - Trends Magazines

Anita Włodarczyk złapała złodzieja samochodów. Gość się nieźle zdziwił

Anita Włodarczyk, wielokrotna mistrzyni olimpijska, świata i Europy w rzucie młotem niemal padła ofiarą kradzieży. Tuż przed lekkoatletycznymi Mistrzostwami Polski ktoś próbował ukraść jej auto. Nikt, a na pewno nie złodziej nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Olimpijka zamieściła na swoich profilach społecznościowych informację o próbie kradzieży jej VW Touarega. Do zdarzenia doszło tuż przed Lekkoatletycznymi Mistrzostwami Polski. Jak napisała Włodarczyk, do jej białego SUVa dobierał się „cudzoziemiec”, którego wystraszył trener zawodniczki. Ale ta nie odpuściła i ruszyła w pogoń za złodziejem, złapała go i zatrzymała do przyjazdu policji. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Włodarczyk ⛏ (@anitawlodarczykk)

Sprawa zakończyła się nieciekawe nie tylko dla samego złodzieja, ale także dla samej Włodarczyk. Anita jest sporej postury, lata treningu zrobiły swoje, a nie bez znaczenia jest również fakt, że Polka lubi sporty walki. Zresztą po całym zdarzeniu odezwała się do niej organizacja MMA proponując współpracę. 

 

Niestety, Włodarczyk okupiła pogoń za złodziejem kontuzją, przez którą nie mogła wystąpić na Mistrzostwach Polski. Pod znakiem zapytania stoją także kolejne zawody, jak Mistrzostw Świata w Eugene i odbywające się miesiąc później Mistrzostwa Europy w Monachium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Stylowy Volkswagen Beetle. 19-calowe felgi i „gleba”

Współczesna interpretacja kultowego Garbusa cieszy oko. Wcale nie oznacza to, że fabryki poprawić nie sposób. JMS Fahrzeugteile GmbH przedstawiło Beetle Cabriolet z efektownym felgami Cor.Speed Vegas (8,5Jx19), wycenionymi na 373 euro każda. Kto chciałby poeksperymentować z innymi rozmiarami felg, może zdecydować się także na obręcze Cor.speed Vegas 8,0Jx18, 9,0Jx18, 9,5Jx19, 8,5Jx20 oraz 10,0Jx20. Obręcze z…

szkoła Volkswagen

Chcesz zdobywać w Polsce edukację z firmą Volkswagen? To możliwe!

Dokładnie 15 lat temu, w roku 2005, w Zespole Szkół nr 1 w Swarzędzu rozpoczęła swe działanie pierwsza klasa pod patronatem Volkswagen Poznań. Przez lata współpraca systematycznie się poszerzała, a klasy pod patronatem spółki nie tylko w Swarzędzu, ale również we Wrześni, opuściło od tego momentu prawie 580 specjalistów – mechaników, mechatroników, elektromechaników i odlewników…