Elementy stalowe do budownictwa i przemysłu - Trends Magazines

Elementy stalowe do budownictwa i przemysłu

elementy stalowe

Drobne elementy stalowe są wykorzystywane w różnorodnych dziedzinach przemysłu. Służą do łączenia poszczególnych części maszyn i urządzeń, ale także pomagają w budownictwie, zapewniając stabilne połączenia konstrukcyjne. Z tego względu powinny być zawsze wybierane spośród najlepszych, dostępnych na rynku egzemplarzy. Poznaj zatem, od jakich producentów elementów stalowych warto je czerpać.

Kristal – doświadczenie i gwarancja satysfakcji

Producent elementów stalowych Kristal jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie zarówno produkcji, jak i sprzedaży śrub, nakrętek oraz innych akcesoriów. Posiada niezwykle szeroki asortyment produktów, uwzględniających różne potrzeby klientów, w tym różnorodne zastosowania i rozmiary poszczególnych elementów metalowych. Dzięki temu może zagwarantować każdemu klientowi odpowiednie modele, które w pełni go usatysfakcjonują.

Jednocześnie, Kristal to przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu produktów stalowych. Przekłada się to na ich fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość każdego oferowanego elementu. Korzystając z ich usług, można mieć więc pewność, iż nie zostanie się zawiedzionym w żadnym, nawet krytycznym momencie.

W czym specjalizuje się Kristal?

Marka Kristal specjalizuje się między innymi w produkcji elementów odpornych na trudne warunki pracy. Mogą to być drgania, wstrząsy, warunki atmosferyczne czy wilgoć panująca w otoczeniu. Z tego względu oferuje wiele produktów zabezpieczonych przed korozją i działaniem kwasów. Wśród nich znajdują się między innymi elementy ocynkowane.

Ocynk ogniowy – czym charakteryzuje się ta metoda obróbki?

Swoim klientom marka Kristal oferuje elementy przygotowane za pomocą ocynku ogniowego. Jest to metoda, która pozwala na zabezpieczenie elementów stalowych przed korozją i odznacza się bardzo wysoką odpornością na działanie środowiska, w tym kwasów. Warstwy powierzchniowe, nakładane w tym procesie, są także odporne na zarysowania, a dzięki budowie wielowarstwowej pozwalają na ochronę elektrochemiczną i nawet po zadrapaniu nie tracą swoich właściwości.

Ocynk ogniowy polega na zanurzeniu poszczególnych elementów metalowych w specjalnej kąpieli cynkowej, która powoduje, że jony cynku osiadają na powierzchni metalu i mieszają się z nią, tworząc idealnie przylegającą, integralną warstwę. W efekcie są więc znacznie trwalsze i żywotniejsze, niż inne powłoki.

Kristal, jako specjalista w tym zakresie, oferuje swoim klientom elementy metalowe, które spełniają ścisłe kryteria europejskiej normy ISO 10684, która mówi, iż warstwa ocynku nie może być mniejsza niż 40 mikrometrów. W praktyce przekłada się to na najwyższą jakość i niezawodność takich produktów.

Podobne

Kalendarz Pirelli 2019 – „Marzyć”

"Marzyć" - tak zatytułowano kalendarz Pirelli na 2019 rok autorstwa Alberta Watsona. Jego premiera miała miejsce 5 grudnia w Mediolanie, a my przedstawiamy galerie zdjęć, które pojawią się w najnowszej edycji kalendarza.  (więcej…)

warszatat odbudowa

Ferrari projektowane na polskich drukarkach 3D. I nie tylko…

Technologia druku 3D staje się niezbędna w pracy projektantów, również tych związanych z motoryzacją. Na urządzeniach od Zortrax drukuje Vincenzo Mattia, właściciel firmy Vins Motors współpracującej z koncernem Ferrari oraz Bartłomiej Błaszczak z ABcar Oldtimers, który specjalizuje się w rekonstrukcji zabytkowych samochodów. Projektowanie i tworzenie samochodów wymaga wykorzystywania wielu technik, takich jak: odręczne rysunki, projektowanie…