900 KM w BMW E30?! Mały diabeł na sprzedaż - Trends Magazines

900 KM w BMW E30?! Mały diabeł na sprzedaż

Taka moc spokojnie wystarczyłaby nawet do BMW Serii 7, a co dopiero w kompaktowym E30! Ale właśnie taki wulkan mocy drzemie pod maską BMW 3. Teraz mały potwór jest na sprzedaż.

Oczywiście to nie wersja M3, a zwykłe E30 po porządnym swapie. Pod maską pojawiła się pancerna jednostka M50 z kutymi tłokami i korbowodami, a także turbodoładowaniem. W opisie ogłoszenia czytamy, że dostępne są 3 ustawienia kontrolera doładowania – najmocniejszy z nich krzesa aż 900 KM mocy. 

Dodatkowo, BMW E30 wyposażono w kubełkowe fotele z pasami szelkowymi Sparco, kierownicę M-Technik, a także sufit z alcantary. Aż strach pomyśleć, jak musi latać ta bestia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Test BMW X5 45e – SUV z prądem

Jeszcze kilka lat temu technologia hybrydowa dopiero wkraczała do świata motoryzacji. Teraz wyśrubowane normy emisji spalin oraz coraz większe naciski ekologów sprawiły, że nowych hybrydowych modeli przybywa w zawrotnym tempie. Jednym z nich jest BMW X5 45e. BMW X5 to bardzo ważny model w historii niemieckiej marki. To pierwszy SUV z prawdziwego zdarzenia wyprodukowany w…

Pijany zjechał swoim BMW po schodach

Do bardzo groźnej sytuacji doszło w Krośnie, gdzie nietrzeźwy 56-latek zjechał swoim BMW X3 po schodach. To jednak nie koniec jego wybryków. Środek dnia, godzina 11:30. Idziecie sobie w centrum miasta na zakupy czy do kawiarni i nagle widzicie samochód pędzący w przejście dla pieszych, a potem na schody. Scena jak z filmu akcji. 56-latek…