600 KM w BMW X3. Najnowsze X3M od AC Schnitzer - TUNING - Trends Magazines

600 KM w BMW X3. Najnowsze X3M od AC Schnitzer – TUNING

Dziś nie trzeba już kupować supersamochodu, żeby mieć 600-konne auto. Nie trzeba nawet decydować się na supersedana M5, albo potężne M8. Dziś wystarczy SUV klasy średniej, jakim jest BMW X3. Oczywiście mówimy o najmocniejszej wersji M dodatkowo przygotowanej przez AC Schnitzer, ale to wciąż SUV z 5 miejscami, dużym bagażnikiem i prześwitem pozwalającym spokojnie atakować krawężniki. Dzięki ulepszeniom AC Schnitzer auto osiąga równo 600 KM, m. in. dzięki modyfikacjom w oprogramowaniu silnia i nowemu wydechowi. Ale co jeszcze zmieniał tuner?

Zawieszenie ma nowe sprężyny AC Schnitzer dzięki czemu samochód jest ok. 20–25 mm niższy w porównaniu ze standardowym. Jest też sztywniej, co zapewnia maksymalną kontrolę i przyczepność pomimo zwiększonego prześwitu typowego dla SUV-ów. 

Pakiet aerodynamiczny obejmuje przedni splitter AC Schnitzer, tylne skrzydło dachowe, które jest zamontowane w spojlerze dachowym. Dzięki temu wspomniane pierwsze elementy aerodynamiczne są nie tylko odpowiedzialne za bardziej agresywny wygląd, ale przede wszystkim poprawiają siłę docisku przedniej i tylnej osi.

Jeśli chodzi o wnętrze, AC Schnitzer oferta opiera się na wysokiej jakości, łatwych do instalacji aluminiowych akcesoriach. Zestaw pedałów z podnóżkiem, uchwyt na klucze i aluminiowa osłona Black Line dla kontrolera iDrive oraz zestaw aluminiowych łopatek zmiany biegów, to tylko niektóre dostępne akcesoria.

Podobne

Cupra Formentor BAT

Cupra Formentor BAT – czarny diament

Na rynku jest już obecna nowa wersja Formentora, ale naszym zdaniem to pierwsza odmiana jest bardziej agresywna i przyjemniejsza dla oka. Cupra Formentor BAT to najmocniejsza i najrzadsza odmiana tego modelu. To auto jest jak czarny diament, rzadki, czarny i bardzo drogi.  Mieliśmy już okazję testować Formentora VZ5 z silnikiem 5-cylindrowym o mocy 390 KM.…

Jak to jest żyć z klasycznym Porsche 911T – VIDEO

Petrolicious.com po raz kolejny pokazuje kulturę klasycznej motoryzacji w wyjątkowy i piękny sposób. Tym razem filmowcy zabierają nas w podróż do Belgii, gdzie spotykamy się z właścicielem Porsche 911T z 1970 roku. W opcjach można uruchomić polskie napisy- zachęcamy, żeby poświęcić temu wideo 6 minut. https://www.youtube.com/watch?v=XJC7h1T5-nE