Szukasz twardego kampera? Zobacz co przygotowała delta4x4 - Trends Magazines

Szukasz twardego kampera? Zobacz co przygotowała delta4x4

T6.1 offroad vw bus terenowy piach

Pokolenia kamperów VW przemierzały pustynie i wspinały się po górach, objeżdżając świat ze swoimi nieustraszonymi właścicielami. Bus VW jest uznawany na całym świecie za uosobienie wolności, niezależności i przygody – nawet tam, gdzie inni boją się jechać.

Aby zabrać busa VW w błoto i wziąć udział w przygodzie biwakowania w terenie, zespół delta4x4 stworzył pakiet do samochodów T6 / T6.1. Prezentujemy zestaw do podnoszenia nadwozia Seikel z dostrojonymi amortyzatorami Bilstein na przednią i tylną oś (od 1900 Euro), co podnosi furgonetkę o 30 mm. Lepszy prześwit zapewniają opony delta4x4 AllTerrain 255/55R18 i wytrzymałe, przetestowane w rajdach felgi aluminiowe Classic B (cena za zestaw od 3400 Euro).

Twarda sztuka

Kilka wyjątkowych dodatków, które tworzą z T6.1 twardego zawodnika to płyta zabezpieczająca silnik i skrzynię biegów (580 Euro) i dodatkowy zbiornik paliwa (1042 Euro).. W ofercie jest też zatwierdzona w Europie przednia osłona zderzaka (580 Euro) i sprytnie zaprojektowane, dobrze zintegrowane, szerokie światła LED o wysokiej mocy od japońskiego specjalisty od rajdów samochodowych PIAA (430 Euro) podkreślają wygląd autobusu VW.

T6.1 offroad vw bus terenowy płyta offroad

Nie tylko 4×4

I na koniec najlepsza wiadomość; ta wysokiej klasy konwersja terenowa jest również możliwa dla T6 i T6.1 bez wyposażenia California i bez napędu na cztery koła. Jeżeli chcemy podkręcić dźwięk silnika to można również zamówić sportowy układ wydechowy (900 Euro), ale tę opcję odradzam. Kamper to spokój – cichy i seryjny układ wydechowy jest mniej męczący i łatwiejszy do serwisowania.

 

Podobne

ID.Light

Co to jest ID.Light i jak działa?

Cyfrowi asystenci w coraz większym stopniu towarzyszą nam w codziennym życiu, na żądanie odtwarzając naszą ulubioną muzykę, informując o pogodzie lub sterując ogrzewaniem i oświetleniem w domu. Często komunikują się z nami za pomocą sygnałów świetlnych. Taka funkcja zadebiutowała w najnowszej generacji samochodów elektrycznych Volkswagena – w modelach z rodziny ID. – jako ID. Light.…

Tuning VW Polo 6R widok z tyłu

VIP-owski VW Polo 6R z air ridem

Piąta generacja Polo to stosunkowo rzadki obiekt tuningu w Polsce. I to mimo, że ten mały lekki pojazd występuje z wieloma podatnymi na modyfikacje doładowanymi silnikami, a sportowe wersje przeważają w rallycrossie i rajdach samochodowych. Ten ciekawy hatchback przegrywa na polskiej scenie z innymi modelami koncernu VAG. Dla Roberta to jednak ogromny atut i sposób,…