Szukasz twardego kampera? Zobacz co przygotowała delta4x4 - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

Szukasz twardego kampera? Zobacz co przygotowała delta4x4

T6.1 offroad vw bus terenowy piach

Pokolenia kamperów VW przemierzały pustynie i wspinały się po górach, objeżdżając świat ze swoimi nieustraszonymi właścicielami. Bus VW jest uznawany na całym świecie za uosobienie wolności, niezależności i przygody – nawet tam, gdzie inni boją się jechać.

Aby zabrać busa VW w błoto i wziąć udział w przygodzie biwakowania w terenie, zespół delta4x4 stworzył pakiet do samochodów T6 / T6.1. Prezentujemy zestaw do podnoszenia nadwozia Seikel z dostrojonymi amortyzatorami Bilstein na przednią i tylną oś (od 1900 Euro), co podnosi furgonetkę o 30 mm. Lepszy prześwit zapewniają opony delta4x4 AllTerrain 255/55R18 i wytrzymałe, przetestowane w rajdach felgi aluminiowe Classic B (cena za zestaw od 3400 Euro).

Twarda sztuka

Kilka wyjątkowych dodatków, które tworzą z T6.1 twardego zawodnika to płyta zabezpieczająca silnik i skrzynię biegów (580 Euro) i dodatkowy zbiornik paliwa (1042 Euro).. W ofercie jest też zatwierdzona w Europie przednia osłona zderzaka (580 Euro) i sprytnie zaprojektowane, dobrze zintegrowane, szerokie światła LED o wysokiej mocy od japońskiego specjalisty od rajdów samochodowych PIAA (430 Euro) podkreślają wygląd autobusu VW.

T6.1 offroad vw bus terenowy płyta offroad

Nie tylko 4×4

I na koniec najlepsza wiadomość; ta wysokiej klasy konwersja terenowa jest również możliwa dla T6 i T6.1 bez wyposażenia California i bez napędu na cztery koła. Jeżeli chcemy podkręcić dźwięk silnika to można również zamówić sportowy układ wydechowy (900 Euro), ale tę opcję odradzam. Kamper to spokój – cichy i seryjny układ wydechowy jest mniej męczący i łatwiejszy do serwisowania.

 

Podobne

Używany Volkswagen Touran (2003 – 2015): przemyślany zakup

Nie szokuje stylizacją nadwozia i wnętrza, co rekompensuje funkcjonalnością, szeroką paletą jednostek napędowych oraz rozsądnymi kosztami utrzymania. Co jeszcze warto wiedzieć o używanym Touranie? Na początku XXI wieku oferta modelowa Volkswagena szybko zaczęła się powiększać, a samochody z Wolfsburga walczyć o klienta w segmentach, będących dominiami innych marek. Dla amatorów luksusu przygotowano Phaetona (2002). Kto…

TEST Passat Alltrack 2.0 BiTDI – wszędzie da radę?

Jedną z najciekawszych wersji Passata B8 jest Alltrack, czyli kombi z pakietem ułatwiającym jazdę po gorszych drogach.   Boom na auta zdolne wjechać wszędzie nie przemija. Ich nabywcom często zależy na możliwości pokazania się w modnym modelu niż jego faktycznych możliwościach. Kto natomiast potrzebuje uniwersalnego, a zarazem nieprzesadnie rzucającego się w oczy samochodu, może zdecydować się na Passata w wersji Alltrack. W standardzie…