Dramatyczna historia BMW E36 - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

Dramatyczna historia BMW E36

Historia tego BMW E36 zaczyna się dość zwyczajnie, a kończy niestety tragicznie.

Kilka dni po napisaniu niniejszego tekstu oraz wykonaniu zdjęć, auto miało niemiłą przygodę. Podczas jazdy samochód stanął w płomieniach. Kierowcy i pasażerowi nic się nie stało, ale w jednej chwili niesamowita E36 Łukasza przeszła do historii.

Ostatni akapit artykułu w najnowszym wydaniu BMW TRENDS 4/2018 brzmiał:

“Włożenie pod maskę mocnego silnika z kilkoma autorskimi dodatkami, dopracowanie stylistyki oraz wnętrza, a także ingerencja w układ hamulcowy i napędowy zmieniły poczciwą trójkę nie do poznania. Nuda i stereotypy? Nic z tych rzeczy! Prezentowane auto jest prawdziwą mieszanką wybuchową. Pożądaną, uzależniającą, ale także bardzo wymagającą.”

Trzymajmy kciuki, by Łukasz jak naszybciej zasiadł ponownie za kierownicą ukochanej marki.

Tych, którzy chcą bliżej poznać auto Łukasza sprzed pożaru zapraszamy o lektury BMW TRENDS 4/201, które od 13 grudnia jest w sprzedaży.

 

Podobne

BMW E30 318 iS widok z przodu

Dopieszczone klasyczne BMW E30 za 700 zł!

Każdy kierowca kupuje kiedyś swój pierwszy samochód. Po nim są kolejne – z reguły lepsze, szybsze, wygodniejsze i… droższe. Lubimy też wracać do tego, co było kiedyś i z sentymentu decydujemy się na zakup tego, co nadal wywołuje emocje. Tak było z Pawłem, właścicielem prezentowanego BMW E30, które kupił za... 700 zł! Miłość do motoryzacji…

Nowe BMW M5. 600 KM, xDrive i tryb do driftu!

Przez lata mówiło się, że prawdziwe BMW musi mieć napęd na tylną oś. Okazuje się, że odpowiednio skonfigurowany xDrive zdaje jednak egzamin nawet w autach ze stajni M GmbH - nie tylko poprawia trakcję, ale również ułatwia eksploatację w trudniejszych warunkach drogowych. Jakie jeszcze asy w rękawie kryje nowe BMW M5? Model oznaczony symbolem F90…