Poczta Polska decyduje się na samochody elektryczne - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Poczta Polska decyduje się na samochody elektryczne

Najnowsze doniesienia o zwycięzcy przetargu Poczty Polskiej na zakup samochodów ukazują, że elektryczne samochody to nie tylko wizja przyszłości. To teraźniejszość, wykorzystywana na co dzień w biznesie.

Poczta wyłoniła dostawcę w przetargu na najem aut o ładowności do 800 kg i dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Już wkrótce pracownicy pocztowi będą doręczać paczki w pełni elektrycznymi Nissanami e-NV200, które okazały się najlepsze w przeprowadzonych przez Pocztę testach oceniających właściwości jezdne, komfort jazdy, ergonomię obsługi, sposób ładowania akumulatorów i możliwą do przejechania liczbę kilometrów.

Dzięki zestawowi akumulatorów najnowszej generacji o pojemności 40 kWh, zgodnie z homologacją WLTP Nissan e-NV200 uzyskuje realny zasięg 200 km w cyklu mieszanym oraz nawet 300 km w cyklu miejskim – a więc znacznie więcej niż wynoszący 100 km średni dzienny przebieg 70% kompaktowych vanów wykorzystywanych w firmach w Europie.

Podobne

Tą Dacią Sandero przejedziesz 1100 km bez tankowania! – TEST

Dacia Sandero z fabryczną instalacją gazową i bogatym wyposażeniem jest ciekawą propozycją dla tych, którzy nie lubią często tankować. Na jednym baku (gaz + benzyna) przejedziesz nawet 110 kilometrów! Większa i ładniejsza Dacia Ponieważ nie wszyscy chcą i mogą jeździć superbrykami, większość producentów oferuje im też auta praktyczne. Takim właśnie jest kolejna, trzecia już generacja…

Zostań Mechanikiem BMW i dołącz do najlepszych!

Jak ważny jest dobry mechanik wie każdy kierowca. Im lepsze – bardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie auto, tym potrzeba wyższych umiejętności. Teraz masz szansę dołączyć do grona najlepszych - tych zajmujących się BMW i ich sportową odmianą spod znaku „M”. Z pewnością każdy z was oglądał i podziwiał pracę mechaników Formuły 1, 24-godzinnego wyścigu LeMans,…