Idealne Lamborghini - Huracán EVO Spider RWD - Trends Magazines
19 kwietnia 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Idealne Lamborghini – Huracán EVO Spider RWD

Lamborghini zaprezentowało najnowszą odmianę kultowego modelu Huracán.

Nowy Huracán EVO Spider RWD, bo o nim mowa, charakteryzuje napędem na tylne koła oraz miękkim składanym dachem. 

Atak na zmysły

Takie połączenie pozwala poczuć się blisko otaczających żywiołów. Wspaniałe doznania akustyczne dostarcza, niczym nie zatrzymywany, ryk silnika 5.2 V10. Z kolei odpowiednią dawkę adrenaliny zapewni bardziej narowista charakterystyka auta. To zasługa braku napędu na przednią oś. W końcu 610 KM i 560 Nm momentu obrotowego na tylnych kołach potrafi przyprawić kierowcę o szybsze bicie serca.

Lamborghini to osiągi

EVO Spyder legitymuje się przyspieszeniem od 0-100 km / h w 3,5 s i prędkością maksymalną 324 km/h. Prawdziwa radość prowadzenia tego bolidu to możliwość otwarcia dachu i  delektowanie się precyzyjnym układem kierowniczym, który nie będąc obciążony napędem, daje ogromną przyjemność z jazdy i precyzję prowadzenia.

To nie kabriolet, to Spyder

Lekki miękki dach w prawdziwej formie Spyder zapewnia nie tylko wspaniały wygląd. Tutaj liczy się wydajność aerodynamiczna z dachem otwartym oraz zamkniętym- Spyder to osiągi. Ulepszenia konstrukcji optymalizują redukcję oporu powietrza i powiększają dostępną siłę docisku. Co ciekawe Dach może być obsługiwany z prędkością do 50 km/h.

Podobne

Cupra Formentor VZ5

CUPRA o mocy 400 KM ? O TAK, już niedługo…

Hiszpański producent zapowiedział wprowadzenie nowej, pięciocylindrowej wersji swojego pierwszego autorskiego modelu – CUPRA Formentor VZ5. Oficjalna premiera samochodu odbędzie się 22 lutego, w trzecią rocznicę powstania marki. CUPRA Formentor została zaprojektowana, by połączyć sportowy charakter jazdy z wygodą SUV-a. Inaugurująca model specyfikacja o nazwie Veloz (hiszp. „szybki”), sygnowana skrótem VZ, doczekała się jeszcze bardziej dynamicznej, pięciocylindrowej wersji VZ5.…

Lamborghini: Firma produkuje maski i osłony do twarzy do walki z COVID-19 – ŚWIAT

Automobili Lamborghini przekształca niektóre działy fabryki samochodów sportowych w Sant'Agata Bolognese na linie produkcyjne masek chirurgicznych i osłon ochronnych z pleksiglasu.  Maski zostaną przekazane do szpitala Sant'Orsola-Malpighi w Bolonii do wykorzystania w walce z pandemią COVID-19, czyli chorobą powodowaną przez koronawirus SARS-CoV-2. Prace nad maskami będą prowadzone przez dział tapicerski, który na codzień produkuje wnętrza,…