Idealne Lamborghini - Huracán EVO Spider RWD - Trends Magazines

Idealne Lamborghini – Huracán EVO Spider RWD

Lamborghini zaprezentowało najnowszą odmianę kultowego modelu Huracán.

Nowy Huracán EVO Spider RWD, bo o nim mowa, charakteryzuje napędem na tylne koła oraz miękkim składanym dachem. 

Atak na zmysły

Takie połączenie pozwala poczuć się blisko otaczających żywiołów. Wspaniałe doznania akustyczne dostarcza, niczym nie zatrzymywany, ryk silnika 5.2 V10. Z kolei odpowiednią dawkę adrenaliny zapewni bardziej narowista charakterystyka auta. To zasługa braku napędu na przednią oś. W końcu 610 KM i 560 Nm momentu obrotowego na tylnych kołach potrafi przyprawić kierowcę o szybsze bicie serca.

Lamborghini to osiągi

EVO Spyder legitymuje się przyspieszeniem od 0-100 km / h w 3,5 s i prędkością maksymalną 324 km/h. Prawdziwa radość prowadzenia tego bolidu to możliwość otwarcia dachu i  delektowanie się precyzyjnym układem kierowniczym, który nie będąc obciążony napędem, daje ogromną przyjemność z jazdy i precyzję prowadzenia.

To nie kabriolet, to Spyder

Lekki miękki dach w prawdziwej formie Spyder zapewnia nie tylko wspaniały wygląd. Tutaj liczy się wydajność aerodynamiczna z dachem otwartym oraz zamkniętym- Spyder to osiągi. Ulepszenia konstrukcji optymalizują redukcję oporu powietrza i powiększają dostępną siłę docisku. Co ciekawe Dach może być obsługiwany z prędkością do 50 km/h.

Podobne

ABT A1 1of1 to szalony projekt niemieckiego tunera – GALERIA/PREMIERA

ABT Sportsline nie czeka, aż Audi wypuści model S1, czy być może nawet RS1, i nadaje własny spin temu maluchowi klasy premium. W miejscu seryjnego silnika 1.5 znalazł się znany z innych modeli motor 2.0 TSI. Jest on teraz wzmocniony do mocy ponad 400 KM. Za niesamowitą stylistykę odpowiedzialny jest  Erik Aleksanjan. To człowiek, który ma…

BMW 4 AC Schnitzer

Tuning bobra – BMW M440i AC Schnitzer

To, co zaczęło się w Monachium, zostało dalej rozwinięte w Akwizgranie przez specjalistów od tuningu z AC Schnitzer: Oto BMW serii 4 Coupé. w wydaniu AC Schnitzer. Przy projektowaniu akcesoriów do G22 z serii 4 AC Schnitzer pokazuje, co jest możliwe poza standardem. Dzięki modyfikacjom AC Schnitzer zmienia się moc dla różnych wersji silnikowych nowej czwórki:…