II edycja Pucharu Driftu Autodromu Jastrząb - Trends Magazines
4 sierpnia 2021

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

II edycja Pucharu Driftu Autodromu Jastrząb

28 sierpnia godz.: 08:00 - 29 sierpnia godz.: 19:00

Puchar Driftu Autodromu Jastrząb odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2021 i obejmie rywalizację w dwóch klasach: Street i Profi. 

Klasa Street przeznaczona jest głównie dla początkujących zawodników. Zmagania będą polegały wyłącznie na indywidualnych, punktowanych przejazdach, natomiast rywalizacja w klasie Profi przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych kierowców. To właśnie w klasie Profi spodziewamy się udziału wielu utytułowanych zawodników, którzy regularnie doskonalą swoje umiejętności na Torze Jastrząb.

Nie zabraknie także atrakcji dla publiczności, w tym rodzin z dziećmi w strefie Family. Poza możliwością oglądania jednego z najbardziej widowiskowych sportów motorowych z trybun oraz dobrej zabawy w jednej ze stref dla publiczności, organizator zapowiada też specjalne bloki przejazdów DRIFT TAXI, czyli możliwość przejazdu trasą zawodów w fotelu pasażera dla najbardziej odważnych i głodnych adrenaliny.

Dla zawodników organizator przygotował szeroką ofertę udogodnień obejmujących możliwość noclegu w Hotelu Jastrząb z widokiem na tor, możliwość wynajmu przestronnego boksu garażowego, a także nowość wprowadzoną w tym roku, czyli dostępną na miejscu wulkanizację. Podobnie jak w zeszłym roku szykowana we współpracy z Partnerami pula nagród zapowiada się imponująco.

Szczegóły

Start:
28 sierpnia godz.: 08:00
Koniec:
29 sierpnia godz.: 19:00
Wydarzenie kategorie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/

Miejsce

Autodrom Jastrząb
Czerwienica 25
Jastrząb, Poland

Organizator

Autodrom Jastrząb
Strona internetowa:
https://torjastrzab.pl/