BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
7 marca 2021

BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer

X2 to najbardziej oryginalnie stylizowany model BMW od lat. AC Schnitzer uznał, że małemu SUV-owi BMW należy się… dodatkowy zastrzyk indywidualności.

Renomowany tuner wyposażył BMW X2 w przygotowany przez siebie komplet lekkich obręczy AC1 BiColor. Nabywca może wybierać między 19-calowymi kołami z ogumieniem 225/45 oraz o cal większymi – trafiają na nie opony w rozmiarze 245/35.

Wygląd tyłu nadwozia urozmaicają nakładki na rury wydechowe ze stali nierdzewnej. Poza podstawową, lśniącą wersją dostępne są czarne wydechy.

Wewnętrzne podobieństwa z innymi modelami BMW – w szczególności z X1 – pozwalają na dopasowanie istniejących już elementów wykończeniowych. W tym metalowych nakładek na pedały czy pokrętło systemu iDrive z motywem znanego z felg AC Schnitzera układu ramion.

Podobne

Nieoznakowane BMW mogą także nagrywać auta z tyłu

BMW dostarczyło już policji 40 nieoznakowanych trójek w wersji 330i xDrive. Do końca października mundurowi otrzymają jeszcze 100 pojazdów. Samochody BMW 330i xDrive zostały wybrane przez Komendę Główną Policji w przetargu na zakup 140 nieoznakowanych radiowozów. Oferta złożona przez dealera BMW Auto Fus okazała się najkorzystniejsza dla rządowego nabywcy, który brał pod uwagę m.in. współczynnik…

Posłuchaj i wybierz najlepiej brzmiące wyścigowe BMW- VIDEO

Belgian-Motorsport przygotowało wspaniałą kompilację najlepiej brzmiących samochodów wyścigowych BMW. Są wśród nich silniki R4, R6, V8, a nawet V12... Podkręćcie volume (na własną odpowiedzialność), usiądźcie wygodnie i posłuchajcie. Nie zapomnijcie potem zagłosować na, waszym zdaniem, najlepszy dźwięk.  https://www.youtube.com/watch?v=kdRUZ69Dpyk