BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
7 marca 2021

BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer

X2 to najbardziej oryginalnie stylizowany model BMW od lat. AC Schnitzer uznał, że małemu SUV-owi BMW należy się… dodatkowy zastrzyk indywidualności.

Renomowany tuner wyposażył BMW X2 w przygotowany przez siebie komplet lekkich obręczy AC1 BiColor. Nabywca może wybierać między 19-calowymi kołami z ogumieniem 225/45 oraz o cal większymi – trafiają na nie opony w rozmiarze 245/35.

Wygląd tyłu nadwozia urozmaicają nakładki na rury wydechowe ze stali nierdzewnej. Poza podstawową, lśniącą wersją dostępne są czarne wydechy.

Wewnętrzne podobieństwa z innymi modelami BMW – w szczególności z X1 – pozwalają na dopasowanie istniejących już elementów wykończeniowych. W tym metalowych nakładek na pedały czy pokrętło systemu iDrive z motywem znanego z felg AC Schnitzera układu ramion.

Podobne

Swap silnika S50B32 w BMW E30

Modyfikacje mechaniczne jednostki napędowej w celu podwyższenia jej parametrów stały się obecnie bardzo modne. Każdy posiadacz czterech kółek chciałby pewnie, by jego samochód dysponował nieco większą liczbą koni mechanicznych i odznaczał się lepszą dynamiką jazdy. Ktoś może powiedzieć, że skoro mało KM, to trzeba zmienić auto na takie, które będzie ich miało wystarczająco dużo. Trudno…

BMW 501. Barokowy anioł z Monachium

501 było pierwszą powojenną limuzyną BMW. W chudych latach niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego odradzającego się tuż po II wojnie światowej ta szczególna konstrukcja nie bez powodu została ochrzczona przez społeczeństwo przydomkiem barokowy anioł. Już pod koniec 1945 roku w Eisenach znów ruszyła produkcja. Tym razem jednak w fabryce silników należących kiedyś do BMW AG samochody z…