BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
7 marca 2021

BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer

X2 to najbardziej oryginalnie stylizowany model BMW od lat. AC Schnitzer uznał, że małemu SUV-owi BMW należy się… dodatkowy zastrzyk indywidualności.

Renomowany tuner wyposażył BMW X2 w przygotowany przez siebie komplet lekkich obręczy AC1 BiColor. Nabywca może wybierać między 19-calowymi kołami z ogumieniem 225/45 oraz o cal większymi – trafiają na nie opony w rozmiarze 245/35.

Wygląd tyłu nadwozia urozmaicają nakładki na rury wydechowe ze stali nierdzewnej. Poza podstawową, lśniącą wersją dostępne są czarne wydechy.

Wewnętrzne podobieństwa z innymi modelami BMW – w szczególności z X1 – pozwalają na dopasowanie istniejących już elementów wykończeniowych. W tym metalowych nakładek na pedały czy pokrętło systemu iDrive z motywem znanego z felg AC Schnitzera układu ramion.

Podobne

BMW 2002 – Owoc swap tuningu

Powojenny rozdział historii marki BMW nie rozpoczął się optymistycznie. Fabryka w Eisenach znalazła się w rękach Sowietów, natomiast zakład w Monachium został poważnie uszkodzony podczas bombardowań. Ambitna marka zdołała jednak wrócić do gry, a jednym z pierwszych kamieni milowych powojennej historii było BMW 2002. Początkowo nic nie zapowiadało problemów. Po wojnie BMW produkowało potężne limuzyny,…

BMW – NAJBARDZIEJ POPULARNE WIDEO NA YOUTUBE.COM- VIDEO

Zastanawialiście się kiedyś, co "wyskoczy", gdy wyszukamy w popularnym serwisie youtube.com hasło "BMW" i posortujemy po ilości wyświetleń? Mnie dziś to gryzło, więc postanowiłem sprawdzić. Najczęściej, bo aż 89M razy wyświetlone zostało wideo Night Lovell - Still Cold / M4 Performance (Prod. Dylan Brady). To klip w stylu Gateway in Stockholm, ale zamiast odgłosów ulicy słyszymy…