BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
7 marca 2021

BMW X2 z charakterem. Nowy projekt AC Schnitzer

X2 to najbardziej oryginalnie stylizowany model BMW od lat. AC Schnitzer uznał, że małemu SUV-owi BMW należy się… dodatkowy zastrzyk indywidualności.

Renomowany tuner wyposażył BMW X2 w przygotowany przez siebie komplet lekkich obręczy AC1 BiColor. Nabywca może wybierać między 19-calowymi kołami z ogumieniem 225/45 oraz o cal większymi – trafiają na nie opony w rozmiarze 245/35.

Wygląd tyłu nadwozia urozmaicają nakładki na rury wydechowe ze stali nierdzewnej. Poza podstawową, lśniącą wersją dostępne są czarne wydechy.

Wewnętrzne podobieństwa z innymi modelami BMW – w szczególności z X1 – pozwalają na dopasowanie istniejących już elementów wykończeniowych. W tym metalowych nakładek na pedały czy pokrętło systemu iDrive z motywem znanego z felg AC Schnitzera układu ramion.

Podobne

BMW E36 AC Schnitzer ACS3 CLS na sprzedaż w Hong Kongu- JEDNOROŻCE

Jeżeli uważasz, że E36 M3 Lightweight nie jest dla Ciebie wystarczająco unikatowe, a Alpina B8 4.6 to ociężała limuzyna dla starszego pana, to nie martw się.  Znaleźliśmy coś właśnie dla Ciebie. To ultrawyjątkowe E36 od AC Schnitzer o oznaczeniu ACS3 Sport CLS. To 3-osobowy bolid- jak Mclaren F1. Przy jego budowie wykorzystano mnóstwo włókna węglowego-…

Ponad 1000 KM w BMW M5? Amerykanie twierdzą, że to możliwe

Podwójnie doładowany silnik 4.4 V8 od chwili debiutu w 2010 r. kusi tunerów możliwymi do uwolnienia pokładami mocy. Ile można wykrzesać z motoru oznaczonego symbolem S63, chyba nikt dokładnie nie wie. Kalifornijskie Weistec Engineering opracowało wyceniony na 11.999,99 dolarów pakiet W.4 z dwiema turbosprężarkami GTX3071R, silikonowymi rurami doprowadzającymi powietrze do intercoolerów i przewodami olejowymi z…